הקמת חדר כושר מקצועי

חדר כושר

ביקור יועץ מומחה ותכנון החדר בחינם!

ציוד כושר ברמה אחרת לחדר כושר במגדלים יגרום לדירות להיחטף! ספורטל מייבאת ומשווקת ציוד כושר מקצועי המתאים לחדרי כושר ומגדלים. ייבוא מכשירי כושר מהחברות המובילות בעולם כמו FITNESS, LIFESPAN FITNESS, BODY DYNAMIC, עם ניסיון של 15 שנה. הצוות המקצועי של ספורטל יעניק לכם ייעוץ והדרכה, בהתאמה אישית, בכול הקשור להקמת חדרי כושר פרטיים ובמגדלי מגורים, בהתאם לגודל האולם, מספר המשתמשים, הצרכים המיוחדים של הדיירים המתאמנים, ותקציב. ספורטל משווקת את מוצריה ,לרשת בתי מלון  לאונרדו  ריג’נסי ת”א, חדרי כושר פרטיים, מגדלי מגורים ,עיריות, מתנ”סים, מוסדות רפואיים, בית הנשיא , מערך כיבוי והצלה ועוד רבים וטובים. כל מכשירי הכושר הינם באיכות גבוהה, טכנולוגיה מתקדמת ומשוכללת , אסטטיים ומעוצבים בקו מודרני וחדשני.

 

חבילת ציוד כושר בסיסית לחדרי כושר כוללת

הליכון מקצועי, אופני כושר מקצועיים עם ובלי משענת גב, אליפטיקל, אופני ספינינג, קרוס אובר, ספת כושר אוניברסאלית, מכשיר חתירה, מזרנים אישיים, מכשירי כח כגון: משקולות יד ומעמד למשקולות, כדורי פיטבול וגומיות מתיחה. התקשרו אלינו ואנו נשלח אליכם את אחד המומחים שלנו כדי להעניק לכם שירות מקצועי ומותאם אישית, על מנת לספק לכם את הציוד הטוב והמתאים ביותר. מחירים מיוחדים ללא פערי תיווך עם חבילת שרות ואחריות של מספר שנים.

 

ציוד מקצועי לחדרי כושר

 

תחזוקה ושדרוג מכשירים בחדרי כושר ובתי מלון

רבים מהאורחים המגיעים לחופשה אינם מוותרים על האימון היומי שלהם בחדר הכושר בבית המלון. תחזוקת חדרי כושר בבתי מלון ושדרוג המכשירים זו המומחיות שלנו כבר 15 שנה. ספורטל תשמח להציע לכם את שירויה וגם לספק מכשירים מקצועיים חדשים ואיכותיים במחירים משתלמים. התקשרו אלינו ואנו נשלח אליכם את אחד המומחים שלנו כדי להעניק לכם שירות מקצועי ומותאם אישית, על מנת לספק לכם את הציוד הטוב והמתאים ביותר. מחירים מיוחדים ללא פערי תיווך עם חבילת שרות ואחריות של מס שנים.

היתרונות שלנו:
1.  איכות ,אמינות וטכנולוגיה מתקדמת של המוצרים- ברמה גבוהה ביותר.
2.  רמת גימור ועיצוב המוצר לפי סטנדרטים אירופיים חדשניים .
3.  חבילת שרות ואחריות ייחודית על המוצרים.
4.  שרות התיקונים של ספורטל ידוע באמינות וזמינות בכל הארץ עם המלצות רבות.
5.  ניסיון בשיווק ומכירה עם גופים גדולים , בתי מלון , מכונים ועוד רבים וטובים.
6.  התאמת המוצרים לצורכי הלקוח והתקציב העומד לרשותו . ספורטל משווקת  את  מוצריה לבתי מלון “לאונרדו”, רג’נסי, חדרי כושר פרטיים, מגדלי מגורים ,מוסדות/ מוסדות רפואיים, בית הנשיא , מערך כיבוי והצלה ועוד.
7. ספורטל מספקת שרות תיקונים לחדרי כושר.
8. חברתנו מספקת שירותי יעוץ והדרכה בכל הקשור להקמת חדרי כושר פרטיים ובמגדלי מגורים.

חבילת ציוד כושר בסיסית לחדרי כושר כוללת