ציוד כושר ברמה גבוהה לחדרי כושר במגדלים, סטודיואים, בתי מלון, מתנ”סים, בתים וגופים פרטיים. ספורטל מייבאת ומשווקת מזה 20 שנה ציוד כושר מקצועי מהחברות המובילות בעולם כמו: FUEL/SPIRIT ,LIFESPAN FITNESS, BODY DYNAMIC ,IMPETUS, BIOCOR. הצוות המקצועי של ספורטל יגיע עד אליכם תוך 24 שעות על מנת לבחון את חדר הכושר ויעניק לכם ייעוץ והדרכה בהתאמה אישית בכול הקשור לבחירת המכשירים המתאימים לחדר הכושר. מדידות, חלוקה לפי אזורי אימון בהתאם לגודל האולם, מספר המשתמשים, הצרכים המיוחדים של המתאמנים, ותקציב. ספורטל תספק את הציוד הנבחר כולל הדרכות ושירות תחזוקה מלא. ציוד הכושר המקצועי שלנו נמצא בבתי מלון, חדרי כושר פרטיים, מגדלי מגורים ,עיריות, מתנ”סים, מוסדות רפואיים, בית הנשיא, מערך כיבוי והצלה ועוד רבים וטובים. כל שירי הכושר שלנו הם באיכות הגבוהה ביותר, בעלי טכנולוגיה מתקדמת ומשוכללת, אסתטיים ומעוצבים בקו מודרני וחדשני.

 

לפניכם 3 חבילות מובנות של ציוד כושר. החבילות בגדר המלצה. ניתן לשנות את המוצרים בכול חבילה בהתאם לדרישתכם.

 

 

חבילת SILVER

חבילת SILVER מיועדת לחדרי כושר קטנים, לבניינים עד 40 דיירים. מומלץ לרכוש 2-3 מסלולי ריצה, זוג אופני כושר עם משענת גב (למתאמנים מבוגרים יותר), זוג אופני כושר ללא משענת, או לחליפין זוג אופני ספינינג. אופני אויר עם ידיות הפעלה יפעלו על כל שרירי הגוף ויעזרו לאימון אירובי משמעותי. אליפטיקל ומכשיר החתירה מעולים לעבודה של חיטוב הגוף ושריפת שומנים נמרצת. מכשיר המולטי טריינר ומכשיר מתח מקבילים יעזרו לעיצוב השרירים. מאוד חשוב לשלב עבודה אירובית עם עבודת כוח לאימון מושלם.

חבילת GOLD

חבילת GOLD מיועדת לחדרי כושר בינוניים, לבניינם עד 80 דיירים. בחבילה זו תוכלו למצוא ציוד כושר מקצועי המותאם לעבודה אינטנסיבית. מומלץ לרכוש 2-3- מסלולי ריצה, 2-3- זוגות אופניים עם משענת גב, 2-3- אופני כושר בלי משענת ולשלב גם אופני ספינינג לאימון מושלם. האליפטיקל הינו מכשיר בו המתאמנים מאוד אוהבים להשתמש ולכן רצוי לרכוש ממנו בין 2-3- מכשירים. מכשיר הכוח – מולטי טריינר מספק מגוון רחב מאוד של תרגילים. ניתן להוסיף לו מכשיר לחיצת רגליים לאימון אולטימטיבי.

חבילת PREMIUM

חבילת PREMIUM מתאימה לבניינים רבי קומות עם מספר רב של דיירים, למתנ”סים, בתי מלון וכל מרחב בו ישנו מספר גדול של מתאמנים. כל מכשירי הכושר בחבילה זו ברמה גבוה והינם חזקים ומאסיביים, בעלי טכנולוגיה מודרנית ומתקדמת. מכשיר הקרוס אובר פנתי מיועד לשני מתאמנים בו זמנית עם משקל פלטות של 90 ק”ג בכל צד. מסלול הריצה מתאים למתאמנים עם משקל עד 180 ק”ג. מאמנים אישיים מאוד נהנים מהביצועים והאימונים על מכשיר זה. האליפיקל המקצועי בעל 20 דרגות קושי ומצויד ב-4 מסילות מצופות אלומיניום וגלגל תנופה של 24 ק”ג.

אביזרים נלווים לציוד כושר אירובי ולציוד כוח

התקשרו אלינו ואנו נשלח אליכם את אחד המומחים שלנו כדי להעניק לכם שירות מקצועי ומותאם אישית, על מנת לספק לכם את הציוד הטוב והמתאים ביותר. מחירים מיוחדים ללא פערי תיווך עם חבילת שירות ואחריות ארוכות טווח.