תיקון ציוד כושר – ספורטל לשירותכם

השימוש המסיבי ושעות הפעולות המרובות בהם צריך לעמוד ציוד הכושר המקצועי, גורמות למכשירים לתקלות ולשחיקה, לכן קיים צורך לטפל במכשירים, ולתת מענה מיידי עקב השימוש האינטנסיבי,מובן מאליו. תיקון ציוד כושר מקצועי חייב להיעשות על ידי מומחים לדבר אשר מסוגלים לאבחן את התקלה במדוייק ולהחזיר את המכשיר במהירות לפעילות מלאה.

לפרטים נוספים התקשרו 1-599-501-466

תיקון הליכוני כושר מקצועיים

מספר אלמנטים עלולים להתקלקל ולהזדקק לתיקון או החלפה בהליכונים, לדוגמא:

  • המנוע החשמלי – לדרוש שיפוץ תלוי במהות התקלה, סוגים של מנוע להליכון כושר.
  • הרצועה עשויה לחרוק ולהרעיש, להתנגד למתיחה או להיות חלקה מדי. ניתן לטפל ברצועות קיימות בתחזוקה שוטפת, או להחליף רצועות להליכון כושר.
  • משטח הריצה – קרש – עשוי להישבר או להיסדק. ניתן להחליף את משטח הריצה לחדש גם בהליכונים ביתיים וגם בהליכונים מקצועיים.

הטיפול בציוד כושר מקצועי מחייב ניסיון, ידע ועומק שכן מדובר הן בתקלות על רקע מכני-חשמלי והן בבעיות על רקע שחיקה. תיקון הליכון כושר ביתי כמו הליכון כושר מקצועי, גם הליכון כושר ביתי עלול להתקלקל, למעשה הסיכוי גדול יותר שמסלול הליכבייתי יתקלקל לפני הליכון כושר מקצועי מכיוון שאיכות החלקים (מנוע , רצועה, קרש) גבוהים יותר, מצד שני הייעוד של הליכון מקצועי הוא לעבודה ממושכת יותר (יותר שעות ביום, ויותר ימים בשבוע), עלויות החלפים כמו המנוע או רצועת ההליכה נמוכות יותר מאשר חלפים להליכון מקצועי.

תיקון מכשירי כוח ומשקולות

הטיפול במכשירי כוח ומשקולות כולל החלפת כבלים שחוקים. החלפת הכבלים הכרחית כדי לא להסתכן בקריעתם ובכך להביא לפציעות ולחוסר הפעלת המכשיר. תיקון ציוד כושר מקצועי זהו עיקר התמתחותה של חברת ספורטל. החברה מספקת מענה מיידי על ידי טכנאים מקצועיים ומוסמכים שמתמחים בכל סוגי המכשירים הקיימים. השירות מיועד למתנ”סים, עיריות, בתי מלון, מרפאות, מועדוני ספורט וכושר, מרכזי שיקום ובכלל לכל מקום אשר מתפעל ציוד כושר מקצועי. ספורטל מציעה שירות של טכנאי הליכונים ישירות בחדר הכושר או הבית.

צרו עימנו קשר:

  • לרשותנו ניסיון רב שנים בתיקון ציוד כושר מקצועי
  • הקפידו להשאיר בקשה ברורה ופרטים מדייקים
  • נשוב אליכם עם תשובה, מידע והצעת מחיר רלוונטית