עולים על רכבת הכושר: הקמת חדר כושר במתנ”ס 

יותר ויותר מתנ”סים ומרכזים קהילתיים ברחבי ישראלים מציעים כיום חדר כושר, פעילויות ספורטיביות וחוגי כושר באווירה אינטימית ומזמינה לדיירי האזור – הזדמנות פז לשפר את בריאות התושבים והקהילה המקומית, במיקום קרוב לבית ובמחיר נוח. ומה עם המתנ”ס שלכם?

 בעבר הרחוק הקמת חדר כושר במתנ”ס לא הייתה עולה על הדעת: חדרי כושר היו עניין למתי מעט בוני שרירים וגוף, ולא פעילות אטרקטיבית ומבוקשת חוצה מגזרים וגילאים. אך מהפכת הכושר הלכה וכבשה את ישראל, והנושא מושך לא רק את הצעירים הרוכשים מנוי יקר לחדר כושר מקצועי ויוקרתי – היום אפילו בגינות ציבוריות ניתן לראות אימהות, בני נוער, קשישים ועוד רבים מתאמנים במכשירי כושר שהותקנו תחת כיפת השמיים ברחבי ישראל. 

הקמת חדר כושר במתנ”ס מזמינה את כל אלו לעלות מדרגה – במקום אימונים עצמאיים לא סדירים על מכשור מוגבל מאוד בגן ציבורי, המתנ”ס מאפשר הצטרפות לקשת רחבה של סוגי אימונים ופעילויות, מעיצוב גוף ופילטיס ועד אימונים בעצימות גבוהה ואירובי, עם הדרכה מקצועית צמודה, אך עדיין במיקום נוח וקרוב בלב השכונה ובמחיר שווה לכל נפש, ובאווירה נעימה (אפילו משפחתית) לצד שאר חברי הקהילה. 

איך מוציאים את זה לפועל? איך מקימים חדר כושר? 

הקמת חדר כושר במתנ”ס מחייבת חשיבה מוקדמת על פרטים רבים: תכנון פעילויות הספורט וסוגי האימונים שהמקום מבקש להציע, רכישת ציוד ספורט למתנ”ס בהתאמה לתכנון המוקדם ולתקציב הקיים, הסדרת ביטוח, העסקת מאמנים מקצועיים, הכנת החלל לתפקודו הייעודי כחדר אימונים וכושר וכדומה. 

נשמע מסובך? אנחנו כאן כדי לסייע לכם. 

מי אנחנו? 

ספורטל – חנות ציוד ספורט ברעננה וחברה לייעוץ עבור הקמת חדרי כושר במתנ”סים, בבתי מלון, בגופים ציבוריים, בחברות, בבתים משותפים, בבתי אבות וכו’ בכל רחבי הארץ. אנו פועלים משנת 1997, ואחראים לשיווק ולתחזוקת ציוד הספורט והכושר באינספור מקומות ציבוריים ופרטיים בישראל. 

אם אתם חושבים על הקמת חדר כושר במתנ”ס וזקוקים לעצה וליווי מקצועי, נשמח לעזור. אם אתם מחפשים ציוד כושר למתנ”ס בהתאמה מדויקת לדרישותיכם, באיכות גבוהה אך במחיר סביר ללא פערי תיווך היישר מהיבואן, ומעוניינים גם בשירותי תיקון ותחזוקה עבורו שיבטיחו לכם ראש שקט למשך שנים – זו ההתמחות שלנו. 

ציוד הספורט והכושר שלנו כולל מגוון רחב וענק של מכשירי כושר כגון  מולטי טריינרים וספות כושר, אופני כושר, הליכונים, מכשירי אליפטיקל, ואביזרים נלווים כמו דלגיות, כדורי פילטיס, רצועות TRX, מזרנים, משקולות ועוד, של חברות מובילות בתחום. הציוד כולל אחריות מלאה, שירותי אספקה והתקנה ושירותי תיקון במידת הצורך – אמינות ושירות מעל לכל. 

מוסיפים חדר כושר למתנ”ס? זה הזמן להתקשר אל ספורטל: 1-599-501-466