מחפשים חנות ספורט בהרצליה והסביבה? ספורטל היא התשובה!

אם אתם בעיצומו של תהליך הקמת חדר כושר בכל סדר גודל, החל מחדר כושר ביתי ועד לחדר כושר מקצועי רב מתאמנים, במוסד ציבורי או בעסק מסחרי, או אם אתם מחפשים מכשירי כושר וציוד ספורט איכותיים מהליכון ועד מולטי טריינר, אתם כעת בשלב החיפוש אחר חנות ספורט בהרצליה, ברעננה והאזור.

האפשרויות רבות, אך לא כולן שוות ערך: לא כל חנות ציוד ספורט בשרון תוכל להעניק לכם את החבילה המושלמת שיש בה הכל – ציוד ספורט איכותי ובטיחותי של מיטב היצרנים, התאמה מדויקת של ציוד הכושר לצורך ולתקציב שלכם, מחירים הוגנים ללא פערי תיווך, אחריות, יחס לבבי ואדיב עם ייעוץ מקצועי לעילא, שירותי אספקה לכל רחבי הארץ ושירותי תחזוקה ותיקון מכשירי כושר בכל אימת שתזדקקו לו.

אין פשרות באיכות בואו אל אולם התצוגה שלנו!

עם ספורטל לא חייבים להתפשר על אף מרכיב ברשימה בחיפוש אחר חנות ספורט בהרצליה, בכפר סבא והאזור:

אתם מקבלים את כל החבילה תחת קורת גג אחת, בחנות ספורט ברעננה, יבואני מכשירי כושר וציוד ספורט עם ניסיון מוכח ומוניטין של יותר מ-20 שנה.

ספורטל, הבית שלכם לכל צרכי הכושר – רחוב היצירה 10, אזור התעשייה רעננה: 1-599-501-466

מבחר ענק של ציוד ספורט לכל צורך: מקצועי, ביתי, רפואי ועוד.

הצוות המיומן של ספורטל כאן לשירותכם על מנת להציע לכם ציוד ספורט וכושר מגוון, גדול ורב אפשרויות, פתרונות לכל קהל לקוחות החנות: לקוחות פרטיים החולמים על הקמת חדר כושר בבית, מוסדות רפואיים, בתי מלון, חדרי כושר מקצועיים, מוסדות ציבור, בתי חולים, בתי אבות ועוד.

ספורטל מציעה מבחר מרשים בהרבה מעוד חנות ספורט בהרצליה, ברעננה והאזור: החל מציוד ספורט בסיסי כמו דילגיות, רצועות גמישות, כדורים, מזרנים וכו’, דרך ציוד כושר מקצועי ומורכב; מהליכון שולחני ועד פתרונות למוגבלי תנועה ולגיל הזהב; מציוד כושר איכותי שמותאם לשימוש ביתי ועד ציוד המיועד לשימוש מקצועי בתדירות גבוהה, מפתרונות לפיתוח שרירים ועד מכשור כושר מתאים למעוניינים בבניית שרירי ליבה ושיפור הגמישות.

ציוד הספורט והכושר המיובא על ידי ספורטל מיוצר בחברות מוכרות, הנודעות בתחום באיכותן, ביניהן Fuel/Spirit, Usaeon, Lifespan, Biocor וכו’. כחנות ספורט שאינה מתפשרת על איכות ועל סטנדרטים גבוהים, ספורטל דואגת לייבא אך ורק מכשירי כושר בטיחותיים, העומדים בדרישות מכון התקנים הישראלי, ומצטיינים גם בארגונומיה מיטבית ובעיצוב נקי ונוח.

זהו השירות שעושה את ההבדל

מה שבאמת מבדיל יותר מכל את ספורט מול כל חנות ספורט בהרצליה, ברעננה והסביבה הוא השירות: תמיד עם חיוך, אדיב וסבלני, שנותן לכם הרבה יותר – ייעוץ מקצועי אישי עבור הקמת חדר כושר בכל סדר גודל ומכל סוג, לרבות התאמה מיטבית של ציוד הספורט הדרוש לתקציב הלקוח לצרכיו ולדרישותיו, שירות מצטיין של תחזוקה ותיקונים במסגרת אחריות ארוכת טווח ומענה לכל שאלה ובעיה.

אינספור לקוחותינו כבר יודעים – ספורטל היא הכתובת הראשונה לכל צרכי ציוד הספורט ומכשור הכושר הדרוש לכם.

הצטרפו גם אתם לקהל לקוחותינו המרוצים: היצירה 10, אזור התעשייה רעננה, 1-599-501-466