חוזרים לכושר וזקוקים למציאת חנות ספורט בהוד השרון או הסביבה?

לציוד ספורט וכושר איכותי דרושה לכם יותר מעוד חנות ספורט בהוד השרון או בהרצליה, המחזיקה במבחר דל וששירותיה מסתיימים ברגע שיצאתם מפתח הדלת עם הפריט המבוקש. כי כשחוזרים לכושר או חושבים על הקמת חדר כושר מקצועי, מוסדי, ביתי, רפואי או מסחרי, הצורך שלכם הוא בהרבה יותר: בשירות מצטיין, קשוב ואיכותי עם עצות טובות ומועילות, בייעוץ מקצועי מעמיק, ובאספקת מגוון מכשירי כושר וציוד ספורט המותאם באופן מדויק לצורך, ליכולות ולתקציב שלכם.

למעשה, דרושה לכם כתובת כמו ספורטל – יבואנית מכשירי כושר וספורט מזה למעלה מעשרים שנה, המספקת שירותים נרחבים בתחום, כמו למשל, ייעוץ עבור הקמת חדרי כושר לסוגיהם השונים, שירותי תיקון מכשירי כושר ותחזוקתם על הצד הטוב ביותר, וכן חנות ספורט ברעננה וברשת האינטרנט בה ניתן לרכוש מגוון עצום של ציוד ספורט מן השורה הראשונה: אליפטיקל, אופני כושר, הליכונים, מולטי טריינר, חתירה, משקולות, מזרנים, שעוני דופק, ספות אימון, סטדנים ועוד.

לא מצאתם את המענה המושלם לצרכי הכושר וציוד הספורט שלכם בשום חנות ספורט בהוד השרון או הסביבה?

כנראה שטרם ביקרתם בספורטל: רח’ היצירה 10, אזור התעשייה רעננה: 1-599-501-466

למה ספורטל על פני כל חנות ספורט בהוד השרון, או ברעננה או בהרצליה?

בגלל האיכות:

ציוד ספורט וכושר ללא פשרות על בטיחות, איכות, עיצוב, ארגונומיה ועמידה בתקן הישראלי, מבית המפעל של היצרנים המובילים בתחום (LifeTech, Biocor, Usaeon, Lifespan, Fuel/Spirit, Impetus ועוד.

בגלל המחיר:

משמעותה של איכות אינה בהכרח המחיר היקר ביותר – בספורטל מוצעים מחירים הוגנים ואטרקטיביים בזכות היעדר פערי תיווך במכירה היישר מהיבואן, עם תמורה מעולה למחיר.

בגלל המבחר והמגוון:

לא כל חנות ספורט בהוד השרון, ברעננה או בכפר סבא תוכל להציע את מלוא הפתרונות לכל לקוח באשר הוא – כולל לצרכי שיקום, אימון בגיל הזהב וכו’. הקטלוג הרחב של ספורטל נבנה מתוך כוונה לתת מענה מדויק לכל צורך, החל מהמתאמן הביתי וכלה בחדרי כושר מסחריים מקצועיים, מוסדות רפואיים ועוד.

בגלל הייעוץ האישי:

השירות של ספורטל כולל הרבה יותר מיבוא, שיווק, אספקה והתקנה – הצוות המיומן מציע ייעוץ מקצועי מלא, כולל ליווי לתהליכי הקמת חדר כושר, ומסייע בהגדרת הצרכים והתאמת הפריטים הנכונים עבורם ועבור תקציבכם.

בגלל שירות התיקונים והאחריות הארוכה:

גם מכשירי הכושר האיכותיים ביותר עלולים לסבול מתקלות לאחר שימוש תכוף במשך שנים – אבל עם ספורטל אין צורך לדאוג: ציוד הכושר מכוסה באחריות ארוכת טווח, ואתם מקבלים שירות תחזוקה ותיקון מכשירי כושר מוקפד, איכותי ולבבי.

חושבים על הקמת חדר כושר וזקוקים לליווי מקצועי? 

ספורטל שמחה להעמיד את ניסיונה, מיומנותה והתמחותה בתחום ציוד הספורט לשירותכם, עם ליווי וייעוץ מקצועי אודות הקמת חדרי כושר (ביתיים, מסחריים, שיקומיים, ציבוריים וכן הלאה), כולל התאמת ציוד ללקוח, אספקתו, התקנתו וביצוע שירותי תחזוקה ותיקון נלווים.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר: ספורטל – רח’ היצירה 10, אזור התעשייה רעננה. 1-599-501-466