הקמת חדר כושר בבית מלון ותחזוקתו

 חדר כושר בבית מלון כבר אינו מותרות או פינוק יוצא דופן – סקרים שנערכו בקרב בני דור המילניום מראים שרבים מהם יעדיפו בבירור מקומות לינה המציעים חדרי כושר, בהם יוכלו להמשיך באימוניהם הסדירים. עם שירותי הייעוץ עבור הקמת חדר כושר בבתי מלון, וכן שירותי התחזוקה ושיווק מכשירי הכושר של ספורטל, קל ונוח להציע לאורחים שלכם בדיוק את מה שהם רוצים.

הטרנד הבריאותי כבר מזמן אינו טרנד חולף – בעיקר בקרב בני דור המילניום, כמו גם רבים מבני דור ה-Y שקדם לו, אימוץ אורח חיים בריא הוא מנהג קבוע, דרך חיים. אם זה הנהירה אחר סופר פוד ואוכל מזין יותר, או אימון קבוע בחדר הכושר הסמוך לבית. על אף שבחופשה אנו נוטים “לשחרר את החגורה” ולהרשות לעצמנו לחטוא מעט, עדיין רבים אוהבים לשלב גם בזמן טיול או נופש את האימון הקבוע. זאת מכיוון שעבורם אין מדובר רק בהכרח או בשגרה אלא בהתמכרות או באהבה לאנרגיות בהן מטעין אותך אימון טוב, ותחושת הסיפוק שאחרי. הדבר נכון עוד יותר לנוסעים במסגרת עבודתם, המעוניינים לשמר את השגרה הספורטיבית היומית.

לכל אלו – חדר כושר בבית המלון הוא בבחינת חובה. ועל כן, מקום לינה המעוניינים בקהל רחב או בתדמית צעירה, חייב לחשוב ברצינות על הנושא של הקמת חדר כושר במלון עבור אורחיו.

מאיפה מתחילים?

הקמת חדר כושר בבתי מלון מחייבת ייעוץ וליווי מקצועיים כדי לאפיין את הצרכים והדרישות שלכם, ואת אופי חדר הכושר בו אתם מעוניינים: היקפו, תקציבו, תחומי התמחותו וכן הלאה. שנית, כדי לדאוג שחדר הכושר המאובזר ימלא את תפקידו נאמנה וישמור על רמתו לאורך שנים, יש צורך בתחזוקה שוטפת, כולל שירותי תיקון והחלפה של מכשירי כושר שהתבלו או נפגמו.

חברת ספורטל שמחה להציע את שירותיה הטובים בתחום, עבור ייעוץ לשם הקמת חדר כושר בבתי מלון, כמו גם תחזוקת חדרי כושר במלונות ושירותי תיקון מכשירי כושר לבתי מלון בכל רחבי הארץ, מדן ועד אילת. מאחוריה ניסיון רב בתחום (מזה כ-20 שנה), בין השאר עם בתי המלון לאונרדו וריג’נסי, כמו גם בעבודה מול גופים גדולים ומוסדות רבים בישראל. בעזרת שירות אישי, מקצועי ולבבי והתמחותנו בנושא חדרי הכושר, אנו ערוכים לספק לכם מענה יעיל ואיכותי במחיר הוגן.

מדוע כדאי להתייעץ דווקא בנו לגבי הקמת חדר כושר במלונות?

  • בזכות הניסיון והוותק – מומחיות של כ-20 שנה בשיווק, בייבוא ובתחזוקת ציוד כושר איכותי, כמו גם מיומנות בעבודה מול בתי מלון מובילים בישראל
  • שיווק ציוד כושר מובחר ומתקדם של חברות מצטיינות בתחום, בעיצוב אסתטי ונקי ועם אחריות
  • אחריות ואמינות לכל אורך הדרך
  • שירותי תיקון ותחזוקת חדרי כושר וציוד כושר בכל הארץ
  • ייעוץ וליווי אישי בהתאמה מלאה לדרישותיכם להקמת חדר כושר בבתי מלון
  • מחירים הוגנים, נטולי פערי תיווך, בשירות מצטיין
  • לרשותנו ארסנל ציוד עצום – הליכונים, אליפטיקלים, מולטריינרים, ספות כושר, קרוס אובר, מכשירי חתירה וציוד כושר היקפי מכל סוג רלוונטי

ספורטל – נקודת ההתחלה שלכם עבור הקמת חדרי כושר בבתי מלון ו/או תחזוקת ציוד כושר ותיקונו עבור מלונות בכל הארץ. לפרטים נוספים, חייגו: 1-599-501-466