הכירו את מכשירי הכושר המתקדמים של LifeSpan Fitness

כשאנחנו בוחרים להנגיש לקהל הלקוחות שלנו מוצרי כושר, אנו עושים את מירב המאמצים לקשר את החנות שלנו למותגים הגדולים והמצליחים ביותר בעולם. לכן, אנו גאים להציג בפניכם את מוצרי חברת LifeSpan האמריקאית אשר כבר שנים רבות משפרת את הבריאות של הלקוחות שלה ומאמנת אותם להצלחה. אנו קיבלנו את הזיכיון הבלעדי בישראל לייבא ולשווק מותג זה.

על המותג של LifeSpan Fitness

מוצרי לייף ספאן פיטנסהסניף הראשי של חברת לייף ספאן האמריקאית ממוקם בווסט ואלי סיטי, יוטה, ארצות הברית. המותג קיים כבר משנת 2001 ומאז החברה רק גדלה וזכתה  בהכרה על הצטיינות בתחומה. היא קטפה פרסים רבים כגון ההליכון השולחני המתכוונן הטוב ביותר על ידי Treadmill Review Guru של שנת 2018 ואזכורים ב:
.Business Insider ,Treadmill Doctor, Consumer Reports, Runner’s World, Health Magazine
אלו הן דוגמאות רק על קצה המזלג וישנן דוגמאות רבות מספור להצלחות אליהן הגיע מותג זה.

מוצרי לייף ספאן וורקפלייסLifeSpan צמחה במשך שנים וכעת ניתן לראות את מכשירי כושר שלה במכונים, בתים ומשרדים ברחבי כל העולם. אנו שמחים להיות אלו אשר מציגים בפניכם את ההזדמנויות הרבות שהחברה הזאת מציעה למשתמשים שלה.

חברת ספורטל הנה היבואנית הבלעדית של מותג LifeSpan בישראל.

מוצרי חברת LifeSpan בישראל

אתם מוזמנים להתרשם ממבחר מרשים של מכשירי כושר מבית LifeSpan בספורטל.

אופני כושר מקצועיים וספינינג של חברת LifeSpan Fitness

החברה ידועה באופני הכושר שלה אשר מעניקים פתרונות אירובי מצוינים עבור המתאמנים בבית ובחדרי הכושר. כמו כן, ניתן למצוא בחלק מהדגמים יכולות טכנולוגיות מתקדמות ומרשימות כגון בלוטוס מובנה הכולל גרף השוואה בין הדופק ליחידת אנרגיה והיכולת להפעלת אפליקציות במכשירים הניידים והטאבלטים במערכות הiOS של אפל וכמובן גם באנדרואיד של גוגל.

אליפטיקלים של חברת LifeSpan Fitness

האליפטיקלים המקצועיים של חברת לייפ ספאן מוכרים בכל העולם כסטנדרט גבוהה בתעשייה בגלל ההתקדמות הטכנולוגית אשר נוספה להם. גלגל תנופה קדמי עוצמתי ומשוכלל. דוושות הנעות על מסילת כרום בצורה חלקה ושקטה. פדלים המצוידים בחיישנים המודדים את עומס הדריכה בכל דוושה וזאת על מנת לשמור על איזון ויציבות מושלמים. ובנוסף גם שיפוע חשמלי שנוסף לאליפטיקל. כל זאת ועוד נועדו כדי לאתגר את המתאמן בצורה האופטימלית ביותר ולאפשר עבורו סביבת אימון דינמית ומוצלחת.

8,990

הליכונים של חברת LifeSpan Fitness

החברה ידוע כמתמחה בהליכונים המקצועיים שלה אשר מסוגלים לתת מענה בתחומים רבים.
לייף ספאן מציגים מבחר רחב של 
הליכונים מקצועיים וחצי מקצועיים המתאימים לחדרי כושר ולבית. בנוסף, ישנה סדרה שלמה של הליכונים שולחניים אשר נועדו עבור המשרד בכדי לאפשר לעובדים לשמור על תנועה במהלך יום העבודה וכמו כן, החברה מייצרת הליכונים טיפוליים / שיקומיים ברמה הגבוהה ביותר העוזרת לחולים לעבור שיקום בהצלחה.

החברה מאוד מתגאה בקדמה הטכנולוגית של מסלולי ההליכה שלה.
ניתן להתרשם מהליכונים מתקדמים עם מסך TOUCH SCREEN (מסך מגע) חיבור ל-USB שבעזרתו ניתן להוריד את נתוני האימון לבדיקת הכושר של המתאמן. (ועל הדרך גם להטעין את הטלפון הנייד שלכם). בנוסף תוכלו למצוא טכנולוגיות מובנות המאפשרות שיפוע שלילי ותוכניות אימון חדשות, מגוונות ומאתגרות אשר יקחו את המתאמן לגבהים חדשים.

6,890
+
המלאי אזל
+
המלאי אזל
1,790

אימון פונקציונאלי/קרוס פיט

מכשיר חתירה אויר מגנטי מקצועי IMPETUS IA 8000 am

4,790
6,490
+
המלאי אזל
3,290
4,990
5,790

אימון פונקציונאלי/קרוס פיט

הליכון מעוקל B-CORE PRO HiiT 8000ic CURVE

9,990
+
המלאי אזל

אימון פונקציונאלי/קרוס פיט

מכשיר חתירה מקצועי למכוני כושר CONCEPT 2 MODEL D

7,790

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *