ציוד כושר מבית LIFESPAN לייף ספאן | לייפסאפן – LIFESPAN FIT FOR LIFE

ספורטל הינה היבואנית הבלעדית של חברת LIFESPAN לייף ספאן בארץ. ספורטל דוגלת בקדמה טכנולוגית וחידושים העוזרים לשפר תוחלת חיים וחיים בריאים, דבר המשתלב לחלוטין עם המטרות של חברת LIFESPAN

ספורטל המתמחה בשיווק ציוד ספורט וכושר בישראל, בחרה לייבא מגוון רחב של ציוד כושר מחברת LIFESPAN מכמה סיבות חשובות. חברת LIFESPAN FITNESS מתמקדת במוצרים התורמים לאורח חיים בריא ומשפרים תוחלת חיים ארוכה יותר. ציוד הכושר מתאים לשימוש בייתי, ציוד כושר מקצועי לחדרי כושר והליכוני ואופני שולחן – פתרונות למקומות עבודה. כל מוצרי הכושר והבריאות של חברת LIFESPAN עטורי פרסים וזכו להכרה בינלאומית. ציוד מגוון זה נמכר בכול העולם וספורטל הינה המשווקת הבלעדית של מכשירי הכושר של LIFESPAN FITNESS  בישראל.

הליכונים

אופני כושר וספינינג

אליפטיקלים

הליכוני שולחן

אופני שולחן

מכשיר מתיחה מקצועי 

אביזרים נלווים

פרסים והכרה

אפליקציות

המלאי אזל
540
המלאי אזל
890
-66%
המלאי אזל
8,390
המלאי אזל
10,900

מוצרי LIFESPAN FITNESSS  בישראל

הליכונים מקצועיים המיועדים לחדרי כושר. הצגים מתקדמים ביותר TFT TOUCH SCREEN  אפשרות לצפייה בטלויזיה, חיבור למדיות חברתיות, מערכת שמע מתקדמת, שליטה על הווליום דרך המסך. אפשרות של הליכה / ריצה במקומות שונים בעולם. בהליכונים ישנם שני  חיבורים ל- USB: אחד להורדה של כול נתוני האימון ל-IPOD. השני לטעינה של הטלפון הנייד. תוכנית INTELLI KEY- מערכת המאירה את כפתורי ההפעלה בצג בזמן האימון. תוכנית INTELLI STEP – סופרת ושומרת בזיכרון את מספר הצעדים ומציגה את הנתונים בצג. תוכנית INTELLI GUARD –  אם המתאמן יורד מהמכשיר ליותר מ-20 שניות, המכשיר נעצר מעצמו. ההליכונים מצוידים במנוע AC עוצמתי ושקט, בצירים עבים במיוחד, ובבולמים עצמאיים מתקדמים המפחיתים משמעותית מהעומס על הברכיים גב תחתון ומפרקים.

אופני כושר מקצועיים עם ובלי משענת גב

אופניים שקטים חזקים ומאסיביים. האופניים כוללים בלוטוס, USB עם שתי כניסות – 1. לשמירת כול הנתונים. 2. לטעינת מכשיר נייד. גלגל התנופה גדול וכבד. באופנים מספר רב של תוכניות כמו תוכניות דופק, תוכניות המרוכזות לפי הפחתת משקל, חיים בריאים ואימון ספורטיבי. האופניים מצוידים בחיישנים ביומטריים בידיות + רצועת דופק אלחוטית. זרוע הפדאל מאפשרת התקנה של פדאל רגיל או פדאל שיקומי ניאורולוגי. הפדאל ענק עם איזון עצמי המאפשר שימוש נוח לכול מידות הנעליים. האופניים יכולים לשאת משקל מתאמן עד 180 ק”ג.

אופני ספינינג מקצועיים איכותיים עם פדאלים כפולים SPD ורגילים

האופניים שקטים ועובדים על התנגדות גנראטור. באופני הספינינג מעמד לסמארטפון וחיבור ל- USB המאפשר גם טעינה. הפדאלים בנויים בהטיה על מנת להקטין לחץ על הברכיים והקרסוליים. האופנים נושאים משקל מתאמן עד 150 ק”ג.

אליפטיקלים / קרוס טריינרים מקצועיים חשמליים או מכניים

חזקים ושקטים הנעים על 4 מסילות אלומיניום. באליפטיקלים חיישנים מדידת דופק מובנים ושלטים מובנים לשינוי ההתנגדות. בחלק מהאליפטיקלים שיפוע חשמלי עד 20 דרגות. אורך פסיעה ענק – 52 ס”מ. דוושות רחבות וארוכות עם בולמי זעזועים פנימיים. מדידת עומס ע”י חיישנים מובנים בכל דוושה למעקב אחרי היציבה ודריכת כף הרגל בזמן הפידול.

הליכון שולחן ואופני שולחן 

מכשירים המשלבים הליכה או דיווש בזמן העבודה. עמדת עבודה מושלמת לכול סביבת עבודה. מוצר זה זכה בפרסים בינלאומיים רבים ובסקירה תקשורתית רחבה בטלוויזיה  ובעיתונות העולמית. הליכון השולחן מתכוונן חשמלית לפי גובה המשתמש. השולחן רחב במיוחד וארגונומי. השולחן מצויד בבלוטוס בעל תוכנה מובנת לספירת צעדים ודווח על התקדמות מסלול יומי, שבועי, חודשי ושנתי.

מכשיר מתיחה מקצועי התורם לשחרור השרירים לאחר אימון

מכשיר המתיחה עוזר לגמישות והחלמה לאחר פציעה. בעזרת המכשיר המתאמן יכול לשפר את היציבה ולעזור לשיפור כאבי גב. המכשיר מתאים לשימוש ביתי, למרכזים רפואיים ולכירופרקטורים. המתיחה נעשית על כל קבוצות השרירים הגדולות.