הדרך אל הכושר מתחילה בספורטל – חנות ספורט ברעננה

ציוד ספורט וכושר הוא המומחיות שלנו כבר למעלה מ-20 שנה:

ספורטל, חנות ספורט ברעננה, מתמחה בייבוא ובשיווק ציוד ספורט וכושר איכותי וחדיש של יצרנים מובילים במחירים הוגנים ואטרקטיביים, בייעוץ להקמת חדרי כושר מכל סוג ובכל סדר גודל בכל רחבי הארץ.

בין אם אתם חושבים על הקמת חדר כושר ביתי לשימוש עצמי, חדר כושר בחברה למען העובדים, בבניין משותף לרווחת הדיירים או על הקמת חדר כושר בבית מלון, במתנ”ס, במוסד מדינה, במכון רפואי או בכל מקום אחר – ספורטל היא הכתובת שלכם לקבלת מידע אמין וייעוץ מקצועי, להתאמה מדויקת של ציוד הספורט לצרכים שלכם, לאספקה של כל מכשיר כושר וספורט לו תזדקקו באחריות ובשירות מצטיין, ולתמיכה צמודה בדמות שירותי תחזוקה, תיקון וטיפול בכל בעיה וצורך שיתעוררו בציוד הספורט שלכם.

ספורטל, חנות ספורט ברעננה, חוויית הכושר שלכם מתחילה כאן:

1-599-501-466

ציוד ספורט וכושר מן השורה הראשונה

ספורטל, חנות ספורט ברעננה, מייבאת עבורכם ציוד כושר וספורט שעונה על כל הדרישות והקריטריונים:

  • ציוד מאושר על ידי מכון התקנים הישראלי.
  • תוצרת איכותית של מיטב המותגים Usaeon, Life Tech, Lifespan,Impetus, Biocor ,ועוד חברות מובילות.
  • היצע רחב עם מגוון ענק – מהליכונים, אופני כושר, אליפטיקלים, מולטי טריינרים ואופני ספיניג, ועד כפפות אגרוף מזרנים, כדורים, רצועות אימון וכדומה.
  • ציוד ספורט ארגונומי מתקדם, ביתי, מקצועי,  רפואי/שיקומי, ומשרדי, בטיחותי – כולל ציוד מיוחד לבתי אבות, למכונים רפואיים, למשרדים, לחדרי כושר, מלונות  וכו’.
  • אסתטי, חדיש ומעוצב בקווים נקיים.
  • מכשירי כושר וציוד ספורט אמינים, המגיעים עם תעודת אחריות.
  • מחירים הוגנים היישר מהיבואן, ללא פערי תיווך.
  • ייעוץ אישי ומקצועי להתאמה מושלמת לצרכי הלקוח.
  • שירותי משלוח והתקנה לכל רחבי הארץ.

מתלבטים לגבי מכשיר כושר מסוים?

לא בטוחים באשר לסוג ציוד הספורט הדרוש לכם?

מתכננים הקמת חדר כושר וזקוקים ליד מכוונת?

הצוות המקצועי של ספורטל, חנות ספורט ברעננה, מזמין אתכם לבוא לחנות או להתקשר ולקבל עצה מקצועית וייעוץ אישי מהימן בכל שאלה, צורך ובעיה בתחום, כולל שירותי ייעוץ להקמת חדרי כושר וציודם.

הצוות שלנו עומד לשירותכם בכל עת – לייעוץ ולהזמנת ציוד כושר וספורט, חייגו: 1-599-501-466

אתכם ולמענכם גם אחרי הרכישה

הפעלת חדר כושר גובה משאבים כמו זמן, כסף ותשומת לב. לנו חשוב להסיר דאגה אחת מלבכם, לגבי איכות ותחזוקת ציוד הכושר והספורט אותו רכשתם מאתנו. לכן ספורטל מספקת גב ללקוחותיה בדמות תעודת אחריות על מכשירי הכושר, אספקת חלקי חילוף לציוד כושר וספורט ושירותי תיקון נלווים – כל מה שנדרש כדי שתמשיכו ליהנות מכל פריט ופריט שהוזמן דרכנו לאורך שנים ארוכות.

השירות, האחריות, האיכות והמצוינות בתחום הם שהופכים את ספורטל, חנות ספורט ברעננה, לבחירה הראשונה של לקוחות רבים בכל הארץ, בהם בתי מלון, גופי ציבור, חדרי כושר מובילים, מגדלי מגורים, בתי חולים, מתנ”סים, חברות ועסקים ועוד.

ספורטל – היצירה 10, אזור התעשייה רעננה – חנייה במקום ללקוחות החנות: 1-599-501-466