חיפשתם חנות ספורט ברמת השרון? ספורטל רעננה לשירותכם!

ספורטל הינה חנות ספורט וציוד כושר הפונה לכל הקהלים – לספורטאי המתחיל, המתקדם והמקצועי. אך לא רק! ספורטל מפסקת מענה מקצועי לחלוטין בהקמת חדרי כושר מקצועיים. אצלנו תוכלו למצוא ציוד ספורט וכושר – ממשקולת בודדות ועד מכשיירי כושר סופר מקצועיים לחלוטין. אין מחסור במקומות להצטייד בהם במזרוני יוגה או באופני כושר – אך כשאתם זקוקים ליותר מכך, זה הזמן לחפש הרבה יותר מעוד חנות ספורט ברמת השרון, בהרצליה או בכפר סבא שמתמחה בשיווק נטו בלבד. כי כאשר אתם מקימים חדר כושר ביתי, מוסדי, ציבורי, עסקי או שיקומי, וכאשר אתם זקוקים לייעוץ מידי מומחה או לשירות תיקון מכשירי כושר וספורט, מה שבאמת דרוש לכם הוא עסק חכם, מקצועי ומיומן המספק את כל השירותים מאלף ועד תו:

  • ייבוא מכשירי כושר וספורט באיכות מצטיינת היישר מהיצרנים הנודעים בעולם, עם תשומת לב הן לעיצוב (הוויזואלי והארגונומי) והן למגוון ולבטיחות, תוך בחירת ציוד ספורט שכולו עומד בתנאי מכון התקנים הישראלי.
  • ייבוא, שיווק ואספקת ציוד כושר וספורט המותאם גם לצרכים רפואיים ושיקומיים, כולל לבתי אבות.
  • שיווק הכולל אספקה והתקנה, במחירים אטרקטיביים ונטולי פערי תיווך היישר מהיבואן.
  • שירותי התאמת מכשירי כושר וציוד ספורט במדויק לצרכי הלקוח – כך שתקבלו בדיוק מה שאתם צריכים ורוצים, ללא הוצאות מיותרות על ציוד לא מתאים או יקר מדי.
  • ייעוץ מקצועי, אישי ולבבי, לכל אדם פרטי, עסק, מוסד, חברה או בניין מגורים בנושא הקמת חדר כושר – כולל ליווי, התאמת ציוד ואספקתו.
  • שירותי תיקון מכשירי כושר ותחזוקתם, המלווה אתכם לאחר הקנייה במסגרת אחריות ארוכת שנים – גב מקצועי לאורך כל הדרך.

את כל השירותים הללו ועוד תמצאו בחנות ספורטל רעננה – הרבה יותר מעוד חנות ספורט ברמת השרון, בכפר סבא ובשאר ערי השרון. עם ניסיון, ותק ומוניטין של למעלה מ-20 שנה וקהל לקוחות רחב ומגוון, ספורטל שמחה להעלות אתכם אל דרך הכושר, בשירות צמוד, אדיב, איכותי ומוקפד.

בקרו אותנו בכתובת: רח’ היצירה 10, אזור התעשייה רעננה; או התקשרו אלינו בטלפון: 1-599-501-466

השירות שלנו ממשיך גם אחרי התשלום! 

כשבוחרים סתם חנות ספורט ברמת השרון או בהרצליה לרכישת מכשירי כושר וציוד ספורט, אתם משלמים ומקבלים את המוצר הדרוש, ובכך מסתיימת ההתנהלות שלכם מול החנות. אולם מכשירי כושר שמיועדים לשימוש רב ותכוף – ובעיקר במקומות ציבוריים, מסחריים ומוסדיים – זקוקים לעתים לטיפול, לתחזוקה ולביצוע תיקונים עם חלוף השנים.

השירות של ספורטל מונע את כאב הראש העתידי, ומבטיח לכם לב שקט באשר לכל צרכי ציוד הכושר בשנים הקרובות עם אחריות מורחבת וארוכת טווח, שבצדה שירותי תיקון ותחזוקת ציוד ספורט איכותיים, יעילים ומהירים.

מגוון עצום – עם עזרה בביצוע הבחירה

מכשירי אליפטיקל, מולטי טריינר, קרוס טריינר, אופני כושר, מכשיר חתירה ומגוון ציוד ספורט מקצועי: המטרה שלנו בספורטל היא להרכיב קטלוג ציוד ספורט וכושר גדול, רחב ומגוון ככל האפשר, שנותן את מלוא התשובות והאפשרויות לכל לקוחותינו – מבתי מלון ועסקים גדולים, דרך משתמשים ביתיים וכלה בחדרי כושר מקצועיים, מוסדות רפואיים, בתי אבות ומתנ”סים. לכל אחד מלקוחותינו דרישות וצרכים אחרים, מגבלות מגוונות, כמו גם תקציב שונה, והצוות שלנו מנוסה בהתאמת מכשירי הכושר והציוד לכל אחד מהם, במדויק ובשירות צמוד.

זקוקים לייעוץ אודות מכשירי כושר, ציוד ספורט או הקמת חדר כושר? חייגו: 1-599-501-466