משדרגים ונהנים: הקמת חדר כושר בבניין מגורים

בזכות העלאת ערך הנכס, בזכות טיפוח יחסי השכנות הטובים, בזכות חיים בריאים יותר – כל הסיבות להקמת חדר כושר בבניין מגורים משותף, ואיך עושים זאת.

לא חייבים לגור במגדל דירות יוקרתי כדי ליהנות מחדר כושר בבניין המשותף – בעזרת ניצול חלל מתאים ותקציב סביר בהסכמת הדיירים ניתן לשקול ברצינות הקמת חדר כושר בבניין המגורים לטובת כלל השכנים.

זהו הרבה יותר מטרנד חולף: זהו בונוס נפלא לדיירים, המעודד שמירה על בריאות וכושר מבלי לצאת אפילו מהבניין, תוך הכשרת חדר לא מנוצל והפיכתו למקום נעים ומזמין שגם מעלה את האטרקטיביות של הבניין כולו.

האם זה מסובך להקים חדר כושר בבניין?

לא בהכרח. כאשר מדובר על הקמת חדר כושר בבניין מגורים משותף שהכניסה אליו מוגבלת לדירים בלבד, מכסת הדרישות יורדת וקל יותר לפתוח חדר אימונים שכזה ללא הוצאות רבות או צוות מקצועי נלווה לביצוע האימונים.

עליכם כמובן לתכנן את חדר הכושר ואת סוג הציוד אותו תרכשו עבורו, כמו גם לבדוק ולהסדיר את נושא הביטוח. אם אתם מתקשים בנושא, תוכלו לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום – אנחנו בספורטל למשל, נוכל להציע לכם ייעוץ מניסיוננו הרב בתחום, של הקמת חדרי כושר בבנייני מגורים, במתנ”סים, בחדרי מלון וכו’: נעזור לכם להגדיר את מגוון ציוד הכושר הנחוץ לדיירים שלכם בהתאם לגילאים השונים וכמות שעות הפעילות של המקום,  נחשוב על כל הפרטים הנחוצים כדי להכשיר את החדר לפעילות, וגם נספק את ציוד הכושר עבורכם, נרכיב ונתחזק אותם במחיר אטרקטיבי ונטול פערי תיווך.

ההתמחות שלנו היא הדיוק בהגדרת ציוד הספורט הדרוש לכל לקוח באופן אישי, ושיווקו כולל אחריות ארוכת טווח המטפלת בנושא התחזוקה והתיקונים כדי להסיר מכם דאגות עתידיות – אתנו אתם לא מוציאים כסף מיותר על ציוד חזק או יקר מהנחוץ לכם, אלא בדיוק על מה שאתם צריכים עבור הקמת חדר כושר בבניין משותף, באיכות ובאחריות.

האם באמת כדאי להקים חדר כושר בבניין שלנו?

גם אם נדמה שאתם ושכניכם אינם מהזן המרים משקולות, מתקני כושר הם כבר מיינסטרים – בגינות ציבוריות תוכלו לראות בני עשרה מנצלים מכשירי כושר ציבוריים לצד בני שלושים וארבעים ובני גיל הזהב בפנסיה. כאשר יש נגישות לציוד ספורט וכושר כה קרוב הסבירות להשתמש בו עולה. הרי אין צורך להתניע את הרכב, לעשות מנוי יקר לחדר כושר פרטי ולחפש שעה פנויה בלו”ז היומי שמתאימה גם לשעות הפעילות של מאמני הכושר. כל שצריך הוא לרדת במדרגות או במעלית, אפילו בטריינינג הביתי, בכל שעה שתרצו, ואתם שם.

הקמת חדר כושר בבניין מגורים הופכת את החזרה לכושר, השמירה עליו וההקפדה על בריאות גופנית טובה יותר למשימות קלות במיוחד. עד מהרה אתם מגלים גם את ההנאה שבדבר, באדרנלין ובהרגשה הטובה שהאימון מספק, ובסיפוק מהשינויים החיוביים בגוף ובכושר. תוסיפו לכך את המפגש הבלתי אמצעי באווירה טובה עם השכנים, וקיבלתם מגוון סיבות טובות לעשות את הצעד – להיכנס לכושר ולהכניס אותו אל הבית המשותף שלכם. 

מה ברשותנו?

מבחר רב ומגוון של הליכונים, אופני כושר, ספינינג, מכשירי אליפטיקל, קרוס טריינר, מכשירי חתירה, ציוד כושר אירובי ועוד ועוד.

רוצים עוד פרטים על הקמת חדר כושר בבניין מגורים?

מעוניינים בהצעת מחיר לציוד ספורט וכושר?

התקשרו אל ספורטל ונשמח לעמוד לשירותכם: 1-599-501-466