הקמת חדר כושר בבית ספר / חדר ספורט בבית ספר: משימה קלה יותר עם ספורטל לצדכם!

לחינוך גופני ולספורט יש חשיבות רבה ולא מוערכת מספיק במוסדות הלימוד. אם אתם בשלבי תכנון של הקמת חדר כושר בתיכון או ציוד/הקמת חדר ספורט בבית ספר, ספורטל מציעה לכם שירותי ייעוץ וליווי חינם, לצד שיווק, אספקה, התקנה ומתן שירותי תחזוקה של ציוד ספורט וכושר איכותי ובטיחותי. 

שיעורי חינוך גופני (שיעור ספורט בפי התלמידים) הינם הרבה יותר מעוד מקצוע אחד מעט שונה ברשימה ארוכה של מקצועות לימוד הנלמדים בישיבה בכיתה סגורה. חינוך גופני הינו אספקט משלים חשוב בהתבגרותם של התלמידים – הוא תורם לכושר, לבריאות, וגם לנפש, מאפשר שחרור של אנרגיות, למידה של שיתוף פעולה, רוח צוות, התגברות על קושי והשגת תחושת ערך וניצחון, ומעניק אתנחתא נחוצה מאוד מישיבה רצופה ופסיבית.

הקמת חדר כושר בבית ספר תיכון ובכל מוסד לימוד (כמו הקמת חדר כושר באולפנה, הקמת אולם ספורט בחטיבת ביניים וכו’) מספקת את המקום המזמין, הבטוח והנגיש עבור התלמידים להיכנס למעגל הכושר, להתחזק ולהיות בריאים ופעילים יותר. עם חדר כושר או אולם ספורט מצויד, נוח ואיכותי, ההתעמלות הופכת עבור התלמידים ממטלה להנאה גדולה, אותה ישמחו לחוות גם בהפסקות ובשעות שלאחר תום הלימודים.

חדר כושר מזמין מתחיל בבחירת ציוד ספורט נכון

במקום הקמת אולם ספורט לחינוך גופני, אפשר לחשוב על הקמת חדר כושר בתיכון שיהווה אלטרנטיבה נגישה למכון כושר יקר עבור בני הנוער – מקום אופנתי, מעוצב ואטרקטיבי, שישנה את התפיסה של התלמידים אודות חינוך גופני מ-“עוד שיעור ” לפעילות כיפית של שיעור ספורט מועלי ומהנה.

ספורטל, הינה הרבה  יותר מעוד חנות ציוד ספורט ברעננה, ומציעה לכם את עזרתה ומומחיותה בהוצאה לפועל של כל אלו: בעזרת שירותי ייעוץ, הכוונה והתאמה של ציוד ספורט וכושר לכל מטרה. כיבואני ציוד ספורט, לרשותנו קטלוג ענק ומגוון של ציוד ספורט וכושר מובחר, ארגונומי, מעוצב ומאושר על ידי מכון התקנים הישראלי, ממנו נוכל להתאים לכם את המכשור והציוד הנכונים לגילאי התלמידים, לפעילויות הכושר המבוקשות, ולמגבלות התקציב והמקום הקיימים. הייעוץ עבור הקמת חדרי כושר בבתי ספר ובמוסדות חינוך ניתן על ידי צוותה המיומן של ספורטל, המתמחה בתחום מאז 1997. לאחר התאמת רשימת הציוד לדרישותיכם ולצרכים שלכם, נוכל לספק לכם אותו במשלוח לכל חלקי הארץ, במחיר נטול עמלות תיווך היישר מהיבואן, כולל התקנה והסברים מפורטים אודות אופן השימוש והתחזוקה העתידית של המכשור.

זה עוד לא הכל:

בהקמת חדר כושר בתיכון יש לחשוב גם על העתיד – גם הטוב והמובחר שבציוד הכושר נוטה לספוג בלאי ותקלות ברבות השנים ובעבור שימוש תכוף על ידי תלמידים רבים. עם ספורטל, העתיד מובטח: הציוד מכוסה באחריות ארוכת טווח, הכוללת שירות תיקון ותחזוקה של הציוד כדי להסיר דאגות מלבכם ולהבטיח הנאה מחדר הכושר שנה אחרי שנה.

הציוד

לרשותנו ארסנל ציוד עצום עבור הקמת חדר כושר בבית הספר. במדרשיה, פנימיה, או כל סוג של מוסד חינוכי כזה או אחר: אופני כושר מקצועיים, מכשירי אליפטיקל, מכשירי חתירה, מגוון משקולות רב, מכשיר מולטיטריינר, הליכונים, ציוד כוח רב ומגוון – כל שנשאר לכם הוא רק לטלפן אלינו או לשלוח הודעה בטופס צור קשר באתר שלנו.

הקמת חדר כושר בתיכון או הקמת אולם ספורט בבית ספר מתחילה בטלפון אל ספורטל: 1-599-501-466