חושבים על הקמת חדר כושר באולפנה /מדרשיה? אתם במקום הנכון

כושר, ספורט וחינוך גופני תורמים רבות לחינוך ערכי – ללימוד ולתרגול עבודת צוות ושיתוף פעולה, להשגת תחושת הישג וניצחון, להתנסות בהתגברות ובהתמודדות עם קושי, להקניית בריאות פיזית ונפשית ועוד. הקמת חדר כושר באולפנות מספק להן מקום אטרקטיבי ומזמין לפעילות גופנית אחרי ישיבה ארוכה במהלך היום ולהשגת כושר גופני בצוותא. אבל מאיפה מתחילים?

 

אין צורך להכביר במילים על חשיבותה של בריאות בגוף ובנפש בחיי כולנו, ובצורך להתחיל כבר מגיל צעיר את המודעות לכך – וכושר ופעילות פיזית הם חלק מהותי ביותר בחיים בריאים. אפשר להפוך את החינוך הגופני מ”עוד שיעור” למקור של הנאה, כיף והרגל קבע, וזאת בעזרת ציוד הספורט הנכון, אימונים מהנים וחכמים יותר, וחדר הכושר המתאים.

אולי נדמה כי הקמת חדר כושר באולפנות הינו עניין מסובך, אך לא כשיש לכם גב של מומחים, המלווים אתכם בכל צעד – החל מהתכנון ועד התחזוקה בשנים שאחרי הקמת המקום. וכאן נכנסת ספורטל לתמונה לסייע לכם.

ספורטל – הדרך הקלה להקמת חדר כושר באולפנה או מדרשיה

ספורטל ציוד ספורט מסייעת למוסדות חינוך ותרבות, למתנ”סים, לבתי ספר, לעסקים ולחברות, לבתי אבות ולבתי חולים וגם ללקוחות פרטיים ולוועדי בתים לתכנן, להקים, לצייד ולתחזק חדרי כושר המותאמים לצרכיהם, לדרישותיהם ולתקציבם באופן אישי, בייעוץ מקצועי ובליווי צמוד.

אנו רותמים לשירותכם את המומחיות שלנו בתחום (מזה כ-15 שנה) ואת הקטלוג העשיר של ציוד ספורט איכותי במחיר אטרקטיבי, הזמין לנו בתור חנות ספורט ברעננה ויבואני ציוד ספורט וכושר. כשאתם פונים אלינו בתחילת תהליך הקמת חדר כושר באולפנה, אנו מספקים לכם ייעוץ לעשיית סדר בבלגן, להגדרת צרכים, למתן פתרונות ומענה עבורם, ולבניית רשימה של ציוד כושר וספורט נדרש בהתאמה אישית. הייעוץ עבור הקמת חדר כושר באולפנות הינו רק ההתחלה – אנו נדאג לייבא עבורכם ציוד ספורט מובחר של היצרנים המובילים בעולם, עם דגש על ציוד ארגונומי ובטיחותי (העומד בדרישות מכון התקנים הישראלי), איכותי ועמיד, שיוכל לשרת אתכם שנים רבות. הציוד משווק לכם ללא עמלות תיווך, נשלח אליכם ומורכב באולפנה או במדרשיה, עם הסברים מלאים כיצד להשתמש בו ולתחזקו.

כעת, כשנשלמה מלאכת הקמת חדר הכושר באולפנה, העבודה שלנו לא נסתיימה: אנו נעמוד לצדכם גם הלאה במידת הצורך, הודות לאחריות ארוכת הטווח של ציוד הספורט והכושר שלנו. אם תצטרכו, אנו כאן לשירותכם לביצוע תיקונים ותחזוקה בציוד ספורט, על מנת שתוכלו ליהנות שנה אחרי שנה מחדר כושר מתוחזק, בטיחותי, נוח ונעים, שיוצר סביבה מזמינה ובטוחה להתחיל ולתרגל למען חיים בריאים יותר.

אצלנו ניתן למצוא: אופני כושר, הליכון חשמלי ביתי או מקצועי, מכשיר אליפטיקל, מולטי טריינר, מכשיר חתירה, ציוד ספורט וכושר מכל סוג, חלקי חילוף ושירותי תיקונים להליכונים.

ספורטל – על המסלול הנכון!

לייעוץ עבור הקמת חדר כושר באולפנות, מדרשיות ובמוסדות חינוך, חייגו: 1-599-501-466