הליכון שולחן, אופני שולחן מכשירי כושר ארגונומיים למשרד

הליכון שולחן ואופני שולחן: פתרונות ארגונומיים למשרד – וגם כושר!

ישיבה נוחה בסביבת עבודה ארגונומית היא המפתח לנוחות בשעות המשרד הארוכות. אך אפשר לקחת את הבריאות צעד אחד קדימה, ובמקום ישיבה פסיבית להביא אל המשרד את בשורת הכושר, בדמות פינות ישיבה ארגונומיות שהן גם מכשירי כושר: הליכון שולחן ואופני שולחן מבית Lifespan Fitness לייף ספאן פיטנס. הישיבה במשרד מעולם לא היתה פעילה ומהנה כל כך! 

בעולם המודרני אנו מבלים יותר ויותר משעות היום בישיבה – במשרד, מול מסך הטלוויזיה, במושב הרכב וכו’. שעות הישיבה הארוכות אינן בריאות לנו. נכון שישנם פתרונות ארגונומיים למשרד, כלומר, עיצוב במחשבה תחילה על יחסי הגומלין בין גוף האדם לסביבה ולריהוט, מתוך מחשבה שהשקעה בנוחות ובבריאות יתרמו להגברת התפוקה. ועדיין, ישיבה מרובה אינה טובה לנו:

למשקל, לשרירים, לחילוף החומרים, למערכת היציבה וכו’. זו הסיבה שרבים מנסים לשלב שגרת ספורט וכושר בשעות שלפני או אחרי המשרד, אם בריצה על הליכון או מסלול ריצה מול הטלוויזיה בערב, או שיעור על אופני ספינינג אחרי הצהריים, או אימון HIIT על אופני כושר מוקדם בבוקר. אך לא תמיד קל למצוא את הזמן והאנרגיה לכך ביום עבודה ארוך ומתיש. אז מה עושים?

חברת ציוד הכושר המובילה Lifespan Fitness לייפספאן פיטנס. החליטה למצוא פתרון לבעיה, וזאת על ידי שילוב מהפכני בין פתרונות ארגונומיים למשרד לבין מכשירי כושר: כסאות ושולחנות נוחים, בעלי הנדסת אנוש מצוינת, שמאפשרים תוך כדי עבודה או לימודים לשלב פעילות ספורטיבית כמו ריצה, הליכה ואופניים מבלי משים. כלומר, בעזרת אופני שולחן והליכון שולחן ניתן להתאמן ממש בלב הסביבה המשרדית, ובלי שהדבר יפריע לביצוע מטלות העבודה.

אופני שולחן מבית Lifespan Fitness

הרעיון הגאוני של אופני שולחן מאפשר להפוך את הדיווש לטבע שני, אותו עד מהרה תבצעו בכלל מבלי להרגיש לאורך שעות היום הארוכות במשרד, תוך שאתם שורפים קלוריות ומזיזים ומחזקים את שרירי הרגליים. כדי לא להתיש את המתאמן, ולהבטיח שימוש נוח באופני שולחן תקינים לאורך שעות ארוכות במשך ימים רבים ושנה אחר שנה, LifeSpan תכננה אופני שולחן איכותיים, בעלי עמידות גבוהה, עם חשיבה מקיפה על ארגונומיה, הנדסת אנוש וישיבה בריאה, וגם על התאמת השולחן לצרכי סביבת העבודה, עם די שטח ומרחב לקריאה, לעבודה על מחשב, ללימודים וכו’.

אופני שולחן LifeSpan אינם רק לרווחתו של העובד, בשמירה על בריאותו, כושרו ומשקלו – מחקרים מראים שהתוספת הזו של דיווש ספורטיבי במהלך העבודה תורם גם קוגניטיבית, ומסייע בשיפור מצב הרוח, היצירתיות, קבלת ההחלטות ומציאת פתרונות לבעיות, תוך הורדת מתח וסטרס.

הליכוני שולחן מבית Lifespan Fitness

מעדיפים הליכה על דיווש? במקום לשבת, למה לא לעמוד זקוף, או יותר טוב, ללכת?

הליכה הינה צורת הפעילות הטבעית ביותר עבורנו, היא נוחה, נטולת לחצים, מרגיעה ותורמת לנפש ולגוף. LifeSpan מציעה מספר דגמי הליכון שולחן זוכי פרסים, המספקים בטיחות, ארגונומיה, איכות ועמידות, ועיצוב נקי ונוח – פתרון אידיאלי לכל סביבת עבודה שרוצה לשפר את רמת שביעות הרצון ובריאות עובדיה, ועל ידי כך להגדיל גם את תפוקת העבודה.

הכניסו את עולם הכושר אל המשרד, למען עובדים שמחים, בריאים ופרודוקטיביים יותר. למידע נוסף: 1-599-501-466

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *