ציוד כושר ברמה גבוהה לחדרי כושר במגדלים, סטודיואים, בתי מלון, מתנ”סים, בתים וגופים פרטיים. ספורטל מייבאת ומשווקת מזה 20 שנה ציוד כושר מקצועי מהחברות המובילות בעולם כמו:  HOIST, TRUE, , B-CORE PRO, USAEON FITNESS, PEAK PILATES. הצוות המקצועי של ספורטל יגיע עד אליכם תוך 24 שעות על מנת לבחון את חדר הכושר ויעניק לכם ייעוץ והדרכה בהתאמה אישית בכול הקשור לבחירת המכשירים המתאימים לחדר הכושר. מדידות, חלוקה לפי אזורי אימון בהתאם לגודל האולם, מספר המשתמשים, הצרכים המיוחדים של המתאמנים, ותקציב. ספורטל תספק את הציוד הנבחר כולל הדרכות ושירות תחזוקה מלא. ציוד הכושר המקצועי שלנו נמצא בבתי מלון, חדרי כושר פרטיים, מגדלי מגורים ,עיריות, מתנ”סים, מוסדות רפואיים, בית הנשיא, מערך כיבוי והצלה ועוד רבים וטובים. כל מכשירי הכושר שלנו הם באיכות הגבוהה ביותר, בעלי טכנולוגיה מתקדמת ומשוכללת, אסתטיים ומעוצבים בקו מודרני וחדשני.

התקשרו אלינו ואנו נשלח אליכם את אחד המומחים שלנו כדי להעניק לכם שירות מקצועי ומותאם אישית, על מנת לספק לכם את הציוד הטוב והמתאים ביותר. מחירים מיוחדים ללא פערי תיווך עם חבילת שירות ואחריות ארוכות טווח.

 

איך מקימים חדר כושר? ומה נצרך לשם הקמת חדר כושר?

 

הקמת חדר כושר פרטי – אנחנו הכתובת שלכם!

ספורטל מציעה אפשרויות בניית חדר כושר מגוונות ורבות. לנו יש את הציוד המקצועי והמגוון על מנת לספק כל דרישה שהיא. במקלט קטן ממדים אפשר לשים מספר מועט אך מספק בהחלט של ציוד כושר להנאת הדיירים. בחדר כושר במתנ”ס, בבית מלון קטן, בינוני או גדול יש מגוון אפשרויות רחב לשילוב של ציוד כושר.

לפי גודל המקום אפשר להחליט להוסיף מכשיר חתירה או מספר גדול יותר של הליכונים, אליפטיקלים או אופני ספינינג על מנת לפנק את אורחי המלון. חדר כושר במגדלים פופולרי ביותר מאחר ורוב הדיירים הנם צרכנים של כושר וספורט. בתי אבות/דיור מוגן מבינים ומודעים לחשיבות של פעילות גופנית כשהמטרה היא לשמור על בריאות הדיירים ועל כושרם הגופני והשכלי.

כל מקום עבודה בימינו מבין את החשיבות של הפעלה גופנית של העובדים במשך יום עבודה ארוך.

ברשותנו הליכון שולחן, אופני שולחן, מסלולי הליכה/ריצה, אופניים, אליפטיקלים ומכשירי כוח. פעילות גופנית סדירה תשפר את איכות העבודה ותשמור על בריאות העובדים. עבודה בשילוב פעילות גופנית זו הנוסחה המנצחת!