האם אנו מתחזקים את ההליכון החשמלי שלנו כראוי?

מכשירי כושר ביתיים נמצאים כיום כמעט בכל בית אשר דייריו מודעים לתועלת ולהמרצת הגוף, אשר נובעת משימוש ממכשירים אלו להבטחת שמירה על בריאות וכושר גופני. על מנת להבטיח כי אנחנו נעלה באמת על המכשיר והקנייה שלנו תשתלם בטווח הקצר והארוך, לא רק מבחינת שמירה על הגוף אלא גם מבחינה ההוצאה הכספית, מומלץ להקפיד על תחזוקה נכונה של מכשיר ההליכה.

כיצד לתחזק מסילת כושר?

תחוזקת מסילת כושר
תחוזקת מסילת כושר

יש לתחזק מסילת כושר כל פרק זמן סביר, משום שצריך לשמן בספרי סיליקון מיוחד את החגורה-  על מנת שהיא לא תתבלה ולא תשחק ועל מנת שבעתיד לא תפגע בתפקוד המנוע או הכרטיס האלקטרוני. על תחזוקת החגורות להתבצע אחת לשבועים. תחזוקה כוללת של ההליכון כגון : שימון ברגים רופפים אמורה להעשות כחלק משגרת ביקורת חודשית.  ניקיון חגורות חייב להיות חלק משיגרת ניקוי ההליכון כמו גם בדיקת ברגי צד או בדיקת רופפות של הברגים באופן כללי.

אין להשתמש בהליכון שברגיו רופפים או השתחררו ועליכם להזעיק שרות טכנאי (ספורטל מחזיקה שרות כזה ללקוחות החברה) לאחר ההתזה עליך להפעיל את המכשיר ולהתחיל באימון. מומלץ להתייעץ עם ספורטל מחלקת שירות לגבי שמן הסיליקון המומלץ על ידינו למכשיר שברשותך.

 יש לשמן את רצועת ההליכה אחת לשבועיים בעזרת שמן סיליקון להפרדה והחלקה. השימון מתבצע כשההליכון אינו פועל. עליך להרים את הרצועה במרכזה ולהתיז כ3-4 טיפות שמן סיליקון מתחת לרצועה.

חייגו עכשיו:  1-599-501-466

צרו איתנו קשר: