הסיפור שלנו:

מאז 1997 הצליחה ספורטל להכניס רבבות ישראלים לכושר, ובזכותם הפכה לחברה המובילה בישראל לייבוא, שיווק ומכירת מגוון רחב של ציוד ספורט וכושר.

 

על מנת לספק למתאמנים שלנו את חווית האימון המושלמת יש ברשותנו את מיטב הציוד בעל הטכנולוגיה המתקדמת בעולם מהמותגים הבינלאומיים:

INTENZA, HOIST, FUEL, B-CORE, IMPETUS ,BODY DYNAMIC, DK CITY, USAEON , LIFESPAN FITNESS, LIVE PRO, MD BUDDY

 

מותגים אלו הם חברות המייצאות ציוד כושר לכל העולם ומתמחות בייצור מוצרים ביתיים, מקצועיים ורפואיים ברמה, איכות ובטיחות גבוהים המאושרים על-ידי מכון התקנים הישראלי.

אנו תמיד חושבים צעד אחד קדימה על מנת לשפר את איכות החיים, ולכן אנו הראשונים והיחידים שמביאים לארץ את הליכון השולחן אשר מטרתו ליצור סביבת עבודה בריאה בעזרת פעילות גופנית סבירה.

בזכות המקצועיות והידע הרב שצברנו, אנו מתאימים את הציוד ללקוחותינו בהתאמה אישית של המוצר ללקוח לפי הצרכים והמטרות של המתאמנים .

ברשותנו צוותים מיומנים ומקצועיים אשר עברו הכשרות בהתקנת ציוד הכושר ובאספקתו לכול הארץ.

ספורטל מתמחה במתן ייעוץ, תכנון והקמת חדרי כושר במלונות, בבניינים רבי קומות, מתנ”סים וגופים ממשלתיים  לפי הצרכים של כל אחד ואחד.

 

בין לקוחותינו: 

חדרי כושר, בתי מלון, מתנ”סים, גופים כגון כיבוי אש, מג”ב, משטרה, מכונים רפואיים ובתי-חולים.

 

 

החזון שלנו:

ספורטל שואפת לתת מענה לכל אדם, לכל צרכיו, על מנת לשמר ולשפר את תוחלת חייו, תוך שימוש במוצרים איכותיים, ארגונומיים ומתקדמים המותאמים טכנולוגית לשיפור גופני בריאותי.

ספורטל, בעזרת הציוד אותו היא מייבאת, עוזרת לאנשים עם בעיות בריאותיות, שיקום גופני, פציעות, ניתוחים, הריון וכדומה, לחזור לפעילות גופנית מקסימלית ולחיים תקינים.

הקו המנחה של ספורטל הוא מצוינות, עם שימת דגש על אמינות ומקצועיות תוך שמירה על טיב מוצר ועלות מוצר הוגנת.

מטרתנו בספורטל היא להמשיך לגרום ללקוחותינו להגשים את מטרתם ומעבר לכך, אנו רוצים לעזור לכם לשמור על נפש צעירה ובריאה, וגם לשפר לכם את איכות החיים.

אנו נמשיך לחקור, למצוא ולייבא את המכשירים המתקדמים ביותר בעולם מבחינה טכנולוגית על מנת לשלב את עולם הספורט והכושר בחיים היום יומיים.

 

כדי לספק לכם את חוויית האימון המושלמת יש ברשותנו את מיטב הציוד בעל הטכנולוגיה המתקדמת בעולם, והוא מתחלק ל-4 קטגוריות:  ציוד כושר ביתי, מקצועי, שיקומי ומשרדי.

בין המוצרים תוכלו למצוא מגוון גדול של מסלולי הליכה וריצה, אופני כושר, אליפטיקלים, מכשירי כוח, ספות למשקולות, והליכון ואופני שולחן – עמדת עבודה פעילה לאנשים העובדים בישיבה.

 

בין לקוחותינו: