אופני שולחן ארגונומיים | אופני כושר עם שולחן עבודה ארגונומי

אופני שולחן ארגונומיים (אופני כושר עם/מותאמי שולחן עבודה): נגמרו התירוצים!

  • רוצים לעבוד במשרד ובו זמנית לרכוב על אופני כושר?
  • אוהבים לקרוא ספרים ורוצים לשלב קריאת ספר עם דיווש על אופניים?
  • מעוניינים לעשות פעילות ספורטיבית תוך כדי הישיבה המשרדית המייגעת?
  • אופני שולחן ארגונומיים מאפשרים קריאת עיתון, קריאת ספר, גלישה בטאבלט או בטלפון הנייד!

כולנו היינו שם: דוחים את הכושר למחר, או קונים הליכון לסלון ומתעצלים להשתמש בו בעת הפיכתנו לבטטות כורסא מול הטלוויזיה.

רוצים לשנות את התמונה?

אופני שולחן ארגונומיים הם בדיוק מה שאתם צריכים – להביא את חדר הכושר ממש אליכם, מבלי שתרגישו, בעודכם עובדים או גולשים להנאתכם מול המחשב. 

דחיינות. מילה קטנה שמגלמת בתוכה מאבק שלם, לעתים יומיומי, של דחייה לאחר כך, למחר, אחרי החגים, בשנה הבאה.

אותו פער בין הזמנים בו אנו מתכננים לבצע מטלה ועד שנשלים (אם נשלים) אותה בפועל. דחיינות היא תופעה נפוצה מאוד, ולא פעם אנו פוגשים אותה בדיוק בתחום הכושר: מי שנשאב לחיי כושר ופעילות הופך מכור להם, להרגשה הטובה בגוף ובנפש.

אך להתחיל מאפס זה סיפור אחר לגמרי, ובמיוחד למי שחייו עמוסים גם כך מכדי לדחוף פנימה כמה שעות בשבוע לצורך בריכה, הליכה או חדר כושר.

אופני שולחן ארגונומיים, שהם למעשה מעין אופני כושר עם שולחן עבודה או המותאם למיקום בעמדת עבודה, והליכוני שולחן ארגונומיים הם הפתרון המתבקש למצב שמי שהתוודע כבר אליהם אינו מבין איך לא המציאו אותם קודם:

הם בדיוק התרופה הנכונה למי שיושב “רק עוד חמש דקות” שהופכות לשעתיים על המחשב בבית, למי שבסוף יום עבודה רוצה להשתרע על הספה ולא לשבת שוב על אופני כושר בסלון, למי שרוצה אבל לא מוצא את הזמן להכניס את הכושר כחלק משגרת החיים מרובת שעות הישיבה.

אופני שולחן ארגונומיים הם מבטלי התירוצים האולטימטיביים: אין “אין לי זמן” או “אין לי כוח” – הם משלבים בעמדה אחת את עמדת המחשב שלכם עם אופני כושר בעלי משענת גב במושב ארגונומי נוח, באופן המותאם לישיבה בריאה שבמהלכה תדוושו, שוב ושוב, מבלי להרגיש.

תוך זמן קצר הפעולה תהפוך אינסטינקטיבית, כזו המתבצעת באופן אוטומטי, ובמהרה תגמעו קילומטרים מתחת לאפכם בעודכם עסוקים בהשלמת המצגת הדחופה לעבודה או בגלישה היומית בפייסבוק. כן, הכושר מעולם לא היה קל יותר לשילוב בחיי היום יום.

היתרונות ברורים: 

  • שילוב הכושר עם פעילות יומיומית לניצול זמנכם בצורה אפקטיבית, ולשבירת שעות הישיבה הרבות הפוגעות בבריאות.
  • הנעת הרגליים תורמת לבריאותכם – פיתוח השרירים, שריפת קלוריות, המרצת הדם ושמירה על תנועתיות במשך ישיבה ארוכה. וזו רק ההתחלה: כניסה לכושר יומיומי מפחיתה סיכון לסכרת, ומשפרת את בריאות הלב.
  • תרומה למצב הרוח – מחקרים מראים שפעולה פשוטה זו של דיווש באופני שולחן ארגונומיים תורמת להורדת סטרס ומתח בזמן העבודה, מחדירה בכם אנרגיה, ואף מייצרת תחושת הישג וסיפוק.
  • פעילות גופנית גורמת לכם לחשוב טוב יותר – על פי מחקרים, דיווש או הליכה (בהליכון שולחן ארגונומי) המשולב ביום העבודה או הלימודים, תורם גם לרמת יצירתיות גבוהה יותר, להגברת הפרודוקטיביות ולשיפור קבלת החלטות ופתרון בעיות.
  • אין צורך לצאת החוצה כדי לגשת לחדר כושר, אין תלות במזג אוויר, או צורך לפנות זמן – אופני שולחן ארגונומיים משתלבים באופן טבעי ב”זמן המת” שלכם מבחינת כושר גופני (ישיבה פאסיבית כפויה), ובאופן טבעי, פשוט ונוח.

מה מבדיל אופני שולחן ארגונומיים מאופני כושר סטנדרטיים?

קודם כל, המובן מאליו: הם מצוידים בשולחן עבודה או בשולחן לשניים/שלושה משתמשים (תלוי בדגם), או מעוצבים כך שיתאימו להצבה מתחת לשולחן עבודה בגודל סטנדרטי באופן נוח וקל כמעין תחליף כסא מחשב. כלומר, הם “רזים” ומינימליסטיים בהרבה בעיצובם, עם תשומת לב המוקדשת למושב נוח וארגונומי המזכיר כסא משרדי.

שימו לב: אופני שולחן ארגונומיים אינם אופני כושר רגילים!

הם עוצבו במיוחד להתאמה לביצוע כושר בעת עבודה – כלומר, עם נוחות והתאמה ארגונומית לשעות ארוכות של ישיבה, ולדיווש קל יחסית לאורך זמן שאינו פוגע בריכוז ובתשומת הלב שלכם לעבודה/למחשב שמולכם.

אופני שולחן ארגונומיים הינם בעלי פעולה שקטה במיוחד, כדי לא להפריע במשרד. הם אינם מצריכים חשמל או סוללות. ניתן לדווש בהם בכל נעל, ללא צורך בהחלפה לנעלי ספורט, ואפילו לדווש בהם אחורה (דיווש דו כיווני). המושב מתכוונן, כדי להתאים במדויק למידותיכם ולנוחיותכם – כולל שולחן לעבודה בעמידה אם תרצו לגוון. אופני כושר עם שולחן מצוידים בגלגלים והינם קלי משקל, כך שנוח לנייד אותם במידת הצורך.

קדימה, נגמרו התירוצים!

התקשרו לספורטל כדי ללמוד עוד על אופני שולחן ארגונומיים והצטרפו גם אתם למהפכת הכושר מבלי לזוז מהמחשב.

למידע נוסף ולהזמנות: 1-599-501466. לצפייה במבחר דגמים, לחצו כאן.

בית » הכנסו לכושר » אימוני כושר » אופני שולחן ארגונומיים | אופני כושר עם שולחן עבודה ארגונומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *