איך לבחור הליכון מקצועי לחדר הכושר LIFESPAN?

המדריך לרכישת הליכון מקצועי LifeSpan Fitness /  לייף ספאן / לייפספאן פיטנס

על מה כדאי לשים דגש בעת רכישת הליכון כושר מקצועי? ומדוע כדאי לבחור דווקא בהליכונים ובמסלולי הריצה של חברת ציוד הכושר המובילה LifeSpan Fitness?

מבין מכשירי הכושר האירוביים, הליכון מקצועי מספק את מירב ההנאה בשימוש בו מכמה סיבות חשובות. ראשית, אנו מורגלים בהליכה ולכן אין לנו צורך ברכישת מיומנות חדשה. שנית, הליכה או ריצה על הליכון גורמים לשריפת שומנים מואצת, לשיפור סיבולת לב/ריאה ולהזרמת דם טובה לכל חלקי הגוף. בנוסף, הליכון מקצועי מתאים למשקלים גבוהים במיוחד, עד משקל מתאמן של 180 ק”ג.

חוייה אחרת בשילוב מבחר

ההרגשה בעת השימוש בהליכון מקצועי ברמה גבוהה ובטכנולוגיה משוכללת היא חוויה אחרת. ואם מחפשים הליכון מקצועי, אי אפשר שלא לדבר על LifeSpan Fitness / לייף ספאן / לייספאן – חברת ציוד ספורט חדשנית ופורצת דרך בקידמה הטכנולוגית אותה היא משקיע בציוד הכושר אותו היא מייצרת ובקידום תחום ייחודי של פתרונות כושר לשימוש בזמן העבודה במשרד ובלימודים. ל-LifeSpan Fitness מבחר הליכונים מקצועיים זוכי פרסים, שזוכים להלל ולדירוגים גבוהים בקרב מומחים בחו”ל, בזכות השילוב בין חדשנות טכנולוגית, בטיחות ואיכות, מבחר רב של תוכניות אימון, נוחות שימוש ועיצוב נקי וארגונומי. החברה מציעה מבחר הליכונים, כולל הליכונים רפואיים, קלים, שולחניים ועוד, למגוון רמות.

שיפורים ושכלולים בתוכנות

אל דגמי הליכונים מקצועיים מתווספות שלל תכונות משוכללות ומתקדמות ושיפורים מבניים:

 • רצועת ההליכה רחבה יותר
 • המנוע מאוד חזק והוא מאפשר שעות של אימון בריצה או בהליכה במהירויות גבוהות
 • השיפוע החשמלי גבוה
 • והאיכות והנוחות של הליכה / ריצה מורגשות בהליכון מקצועי מהדקות הראשונות של האימון.

בהליכונים המקצועיים של LifeSpan / לייפספאן, יש למשל:

 • קונסולה אינטליגנטית וידידותית למשתמש, טכנולוגיה ייחודית לספירת צעדים
 • מערכת בטיחותית לעצירה עדינה של הרצועה לאחר 20 שניות ללא מגע
 • והתמשקות של מאגר הנתונים עם אפליקציה ייעודית לסלולאר (LifeSpan App) בבלוטות’.
 • ההליכונים עוברים למצב אקו חסכוני באנרגיה כשהאימון מפסיק, בכדי לחסוך בחשמל ולהיות ידידותיים יותר לסביבה.

אצלנו בספורטל ציוד כושר וספורט תוכלו למצוא מגוון של הליכונים מקצועיים ומסלולי ריצה מקצועיים של LifeSpan Fitness, המיוצגים על ידינו באופן רשמי ובלעדי בישראל, ומוצעים במחירים אטרקטיביים. כל המכשירים מלווים בתעודת אחריות ובליווי מקצועי של שירות תיקונים איכותי, ונושאים תווי תקן ישראליים.

ההליכון המקצועי יכול לשמש כמכשיר כושר בחדרי כושר, בחדרי סטודיו, בבתי מלון, במתנס”ים, בחדרי כושר בבניין משותף ואף בבתים פרטיים.

נקודות חשובות שכדאי לבדוק לפני קניית הליכון מקצועי:

לפני הרכישה חשוב להתנסות על הליכון מקצועי כדי לוודא את הנוחות וההתאמה המושלמת בין המכשיר למתאמן:

גודל רצועות הליכה

הליכון מקצועי מצויד בדרך כלל ברצועת הליכה שרוחבה נע בין 54-56 ס”מ. זוהי רצועה רחבה במיוחד המאפשרת הליכה/ריצה בנוחות מירבית. רצועת ההליכה מצוידת בבולמי זעזועים כפולים ועצמאיים, ומיועדת לשימוש אינטנסיבי לשעות מרובות של אימונים. אורך הרצועה יכול להשתנות ולנוע בין 153-156 ס”מ. הרצועה הינה עבה יותר מאשר הרצועה בהליכון ביתי, והינה רצועה אנטיסטטית המונעת את התחממות המנוע.

עוצמת המנוע של ההליכון ואחריות

 • המנועים בהליכונים מקצועיים הינם מנועי AC חזקים ועוצמתיים.
 • המנוע מיועד לשימוש במשך שעות רבות מדי יום ובנוי לשאת משקל גבוה של מתאמן, עד כ-180 ק”ג. מנוע בעל עוצמת כוח של למעלה מ-2 כ”ס נחשב למנוע חזק.
 • בנוסף, למנוע חייבת להיות גם מערכת של קירור אוויר המונעת את התחממות המנוע בכול שלב של האימון.
 • אחריות על מנועים מקצועיים אמורה להיות לפחות לשנה על ההליכון ול-15 שנות אחריות למנוע. וודאו כי האחריות לשנה הראשונה תכלול אחריות על משטח הריצה (קרש), רצועת ההליכה, הצירים, הכרטיס האלקטרוני והרכיבים האלקטרוניים.
 • חשוב לוודא שלמשווק ממנו תרכשו את ההליכון המקצועי יש צוות מקצועי מוסמך המתמחה במתן שירות תיקונים למכשיר שרכשתם.

שיפוע חשמלי

הליכון מקצועי מאפשר אימון תוך כדי דרגות שונות של שיפוע חשמלי. השיפוע החשמלי תורם לשריפת שומנים מואצת, העלאת הדופק והגברת סיבולת לב ריאה. השימוש בשיפוע חשמלי תורם לאימון כשהוא משולב באינטרוולים של אימון עם דרגות שיפוע שונות. ישנם הליכונים מקצועיים עם שיפוע שלילי בנוסף לשיפוע חיובי. השיפוע השלילי עובד על שרירי הגוף האחוריים, תורם לחיזוק שרירי התאומים ולהעלאת קצב הלב. כמו כן נעשה שימוש בשיפוע שלילי בהליכונים לצורכי שיקום.

צג נתונים דיגיטלי

חשוב שמסך התצוגה יהיה נוח וקריא ושיציג נתונים כמו זמן, מהירות, מרחק, שריפת קלוריות, דופק, שיפוע, סיבובים לדקה, תוכניות המשלבות דרגות קושי שונות ותוכניות דופק מטרה. ישנם צגים גדולים בני 23 ס”מ, מוארים ואפליקטיביים עם מסך Touch screen, המעניקים חווית משתמש נעימה ומיוחדת. בהליכונים המקצועיים המתקדמים יש מערכת שמע, מאווררים, אפשרות לשמירה ואחסון של נתוני אימון של כמה משתמשים והפעלה מהירה/קיצור דרך של מהירות ושיפוע.

תוכניות ואחסון נתונים

חשוב לוודא כי בהליכון המקצועי יש תוכניות קבועות מגוונות, תוכנית ידנית שאינה קבועה, ותוכניות דופק מטרה HR. תוכניות קבועות יעזרו לכם לגוון את האימונים, ואילו תוכנית ידנית תאפשר לכם להתאים לעצמכם תוכנית אישית בהתאם לרמת הכושר בה אתם נמצאים לפי המשקל, הגיל, והגובה שלכם.

תוכנית דופק מטרה תשמור את הדופק שלכם ברמה אותה הגדרתם למחשב. קצב לב גבוה מידי מסוכן, קצב לב נמוך מידי לא ישפר את הכושר הגופני שלכם. ברגע שעברתם במהלך האימון את דופק המטרה, המחשב עצמו ישנה את הנתונים כמו שיפוע ומהירות על מנת לשמור אתכם בדופק המטרה המבוקש. נסו למצוא בהליכון המקצועי תוכניות נוספות שיגרמו לכם לעניין ולהנאה כמו תוכניות אינטרוולים (HIIT) המשפרות את הכושר הגופני במהירות, תוכנית להפחתת משקל, תוכנית שיפור מצב בריאותי ותוכנית אימון ספורטיבי.

ודאו אם בהליכון ישנה אפשרות להוריד נתוני אימון לטלפון הסלולארי, למחשב וכו’. על-ידי אפשרות זו תוכלו לעקוב אחר ההתקדמות היומית, השבועית והחודשית שלכם. פונקציה זו תגרום לכם “להתחרות” בעצמכם ותוסיף למוטיבציה שלכם באימונים.

מערכת בולמי זעזועים

מערכת בולמי זעזועים  הינה חשובה ביותר למתאמן. בולמי הזעזועים שומרים על הברכיים והגב התחתון, היות והם סופגים את הזעזועים תוך כדי ריצה או הליכה. מלבד בולמי הזעזועים הממוקמים מתחת לקרש במרווחים שווים, חשוב שגם הקרש בעצמו יהיה עשוי ממשטח בולם זעזועים להגנה כפולה על הברכיים והגב של המתאמנים. חשוב להרגיש בעת הריצה כי המשטח יציב וקשיח אך גם סופג ובולם את הזעזועים.

בטיחות ותחזוקה

חשוב לוודא כי ההליכון מצויד במפסק בטחון אותו תוכלו להצמיד לבגד בעת האימון. חשוב לבדוק כי המהירות ההתחלתית תתקדם בהדרגה עד למהירות אותה בחרתם, ובנוסף שגם כאשר תרצו לסיים את האימון ותלחצו על כפתור ה-stop ההליכון ייעצר בהדרגתיות ולא בבת אחת. תחזוקת ההליכון נעשית על-ידי שימון הרצועה אחת לחודש. פשוטה ואורכת מספר שניות. התמדה בביצוע שימון רצועת ההליכה מבטיחה את אריכות חיי הרצועה ותקינות המנוע. ודאו כי תקבלו בעת אספקת המכשיר דף הוראות לתחזוקת ההליכון אותו רכשתם. הפעולה

צוות המומחים של ספורטל, חנות ציוד ספורט ומכשירי כושר ברעננה, ישמח לענות על כל שאלה ולייעץ בבחירת מסלול ההליכה המתאים לכם ביותר. הצוות שלנו מספק ייעוץ מקצועי להקמת חדרי כושר מכל הסוגים בכל רחבי הארץ, וספורטל מייבאת בבלעדיות את ההליכונים המקצועיים של לייפספאן פיטנס LifeSpan Fitness, בשיווק ישיר ללא פערי תיווך ובמחיר אטרקטיבי. 

לשאלות, להזמנות ולייעוץ אודות הליכונים מקצועיים,  צרו עמנו קשר דרך האתר או חייגו 1-599-501-466

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *