LifeSpan: להכניס אנרגיה וכיף לסביבת העבודה המשרדית

ציוד הכושר של LifeSpan Workplace לייף ספאן: להכניס אנרגיה וכיף לסביבת העבודה המשרדית 

בחברות ההייטק הגדולות בארה”ב הבינו את זה מזמן: סביבת עבודה נעימה, מהנה ונוחה עם מתחמי מנוחה וכושר משפיעה לטובה על התפוקה ועל שביעות רצון העובדים. גם בלי התקציב של גוגל ופייסבוק, אתם יכולים בהשקעה סבירה ליצור שינוי בריא, אנרגטי ומקורי בעיצוב סביבת העבודה המשרדית שלכם עם LifeSpan Workplace – לייף ספאן וורקפלייס.

רבים אוהבים לומר ש”העבודה היא לא כל חיינו”, אבל אי אפשר להכחיש שאנו מבלים בה חלק ניכר משעות הערות שלנו – 8-9 שעות ביום, ולעתים, עם החיבה לשעות נוספות בארץ, גם יותר מכך. במיוחד במשרד, מול מסך מחשב ובפגישות, אנו מבלים המון זמן בישיבה, באותו חלל סגור, יום אחרי יום, שבוע אחר שבוע, שנה אחר שנה.

בגלל זה לאופי ולאיכות סביבת העבודה יש חשיבות עצומה על מדד האושר של העובד, בריאותו, שביעות רצונו מהמעסיק ומהמשרה, ותפוקת העבודה שלו. כך קורה שעובדים חולמים על משרד פרטי במקום האופן ספייס, ורצוי משרד עם חלון, שמספק נוף ואור טבעי. כך הכיסאות הפשוטים התחלפו בכיסאות ארגונומיים יותר, בעלי הנדסת אנוש כדי לספק ישיבה בריאה ונוחה יותר בשעות הישיבה הארוכות. כל פרט קטן בתנאי סביבת העבודה מוסיף או גורע: הניקיון בשירותים, אם יש עמדת קפה או נשנושים על חשבון המעסיק, נוחות פינת העבודה, הבידוד מרעשים, הטמפרטורה במשרד וכו’.

השפעת סביבת המשרד על בריאות העובד – לייף ספאן יוצרים שינויי

ההשפעה של הסביבה הפיזית על העובד יכולה גם להיות שלילית:

ישיבה לא נוחה, אוורור גרוע, חוסר תנועה ממושך ותאורת פלורסנט בלבד, למשל, יכולים ליצור קשיי ריכוז, עייפות וחוסר תשומת לב, בעיות גב ובריאות, כאבי ראש, והיעדרויות בגין מחלות, שכולם פוגעים משמעותית בתפוקת העסק.

בענקיות האינטרנט לקחו את כל זה צעד גדול, או אפילו כמה קילומטרים, קדימה, מהסתפקות רק בפינות עבודה ארגונומיות ומרווחות:

עם ערסלים בפינת המנוחה, חדרי אוכל נושאיים, מגלשה בין הקומות, שירותי כביסה וספא, ועוד ועוד – וגם חדר כושר לרשות העובדים, כדי להפיג את הישיבה הממושכת וחוסר התנועה, הפוגעים בבריאות העובד. זאת גם במטרה לגרום לעובד להישאר יותר זמן במשרד: מדוע לצאת מוקדם כדי לנסוע לחדר כושר רחוק כשיש אחד באותו בניין ממש לביקור זריז בגמר יום העבודה או בהפסקת הצהריים?

כמובן, לא כל חברה או עסק קטן יכולים להשקיע סכומים כה משמעותיים ברווחת העובד ובעיצוב סביבת העבודה. עם זאת, גם בישראל בשנים האחרונות ישנם יותר ויותר משרדים וחברות הבוחרים ללכת על הקמת חדר כושר במשרד – גם אם מדובר בחדר קטן, זוהי הטבה פופולרית לעובד, וכזו הממריצה וטוענת אותו באנרגיות, תוך דאגה להרגשתו הטובה אך גם לבריאותו (בניגוד לממתקים בפינת הקפה, למשל). אבל אם אין לכם חלל מיותר, יש דרך בה תוכלו לקחת רעיון זה ולהטמיע בעיצוב סביבת העבודה בהשקעה נוחה מבחינה כלכלית.

גם בלי חדר כושר: אופני שולחן והליכון שולחני

כחברה וחנות ציוד ספורט המספקת ייעוץ אודות הקמת חדר כושר במשרדים לחברות ולעסקים, ספורטל מכירה את היתרונות של הבאת עולם הכושר והבריאות אל תוך סביבת העבודה היומיומית. אולם גם ללא חדר כזה, בהשקעה קטנה בהרבה, ניתן ליצור לעובדים הזדמנות לשפר את בריאותם, להוריד במשקל, לזוז ולנוע – וכל זה מבלי לעצור לרגע את מהלך העבודה.

הכירו את מכשירי הכושר של LifeSpan Workplace:

אופני שולחן והליכונים שולחניים, שבעצם משלבים אופני כושר או הליכונים באופן מסוגנן, נוח וארגונומי בסביבת העבודה ובפינת העבודה, ומאפשרים לשלב פעילות גופנית תוך כדי עבודה על מחשב, פגישת עבודה, קריאת מסמכים וכו’. מכשירי כושר אלו פותחו במיוחד לשימוש רב שעות תוך כדי עבודה, בדגש על ארגונומיה, יצירת פינת עבודה מרווחת ונוחה, ובניית מכשיר כושר בטיחותי ונוח שגורם לדיווש או להליכה להפוך לטבע שני, חלק מהשגרה, המבוצעת כמעט בלי להרגיש.

אבל גם כשהדיווש באמצעות אופני שולחן נעשה ממש הרגל לא מודע תוך עבודה, ההשפעה שלו קיימת: מחקרים מראים ששינויי שכזה בסביבת העבודה אינו רק משמח את העובד ותורם לבריאותו, אלא הינו בעל השפעה קוגניטיבית מרשימה – הספורט משפר יצירתיות ואת תהליכי קבלת ההחלטות, מוריד סטרס, מעלה את מצב הרוח, ובכך משפר את התפוקה ואת האווירה במשרד גם יחד. מכשיר אחד – ושינוי גדול בעקבותיו.

למידע נוסף אודות אופני שולחן והליכונים שולחניים, או הקמת חדר כושר במשרד, חייגו: 1-599-501466

בית » הכנסו לכושר » LifeSpan לייף ספאן » LifeSpan: להכניס אנרגיה וכיף לסביבת העבודה המשרדית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *