חיפשתם חנות ספורט בשרון? הגעתם למקום הנכון!

אמינות, איכות, אחריות, שירות, מקצועיות ומגוון – אלו מילות המפתח כשאתם מחפשים חנות ספורט בשרון, בין אם אתם זקוקים למתקן כושר ביתי או ציוד פילאטיס לאימון, או אם אתם מוסד ציבורי, חברה, עסק, ועד בית, בית מלון, בית ספר, מועצה מקומית וכו’ בכל מקום בארץ, המתכננים הקמת חדר כושר ומעוניינים בהכוונה ובייעוץ מקצועי, בשיווק ובאספקת ציוד ספורט מתאים (לכל רחבי הארץ), וכמובן, בהמשך ליווי צמוד לתיקון ולאחזקה עתידיים של מכשירי הכושר שרכשתם.

את כל אלו תמצאו בספורטל – חנות ציוד ספורט בשרון, המבטיחה ומקיימת אמינות, איכות, אחריות, שירות, מקצועיות ומגוון רחב של ציוד כושר וספורט כבר למעלה מ-20 שנה.

חנות ספורט בשרון עם כל היתרונות והשירותים הנדרשים, והרבה יותר:

  • קטלוג ענק של ציוד כושר וספורט ביתי, מקצועי, מסחרי ורפואי של החברות המובילות בעולם
  • ייבוא בשיווק ישיר לצרכן, במחיר הוגן ללא פערי תיווך
  • הדרכה וייעוץ עבור הקמת חדרי כושר בבית, במוסדות חינוך, בבתי מלון, במוסדות רפואיים, בבנייני מגורים ועוד
  • אמינות ואיכות מובטחות בכל מכשיר כושר, המגיע עם אחריות ארוכת טווח וחבילת שירות ייחודית
  • שירותי תחזוקה ותיקון מכשירי כושר וציוד ספורט – לחדרי כושר בכל הארץ
  • חנות ציוד ספורט בשרון המתמחה באספקת ציוד כושר וספורט בטיחותי, ארגונומי ומעוצב לכל רחבי הארץ
  • ליווי וייעוץ אישי להתאמת ציוד ספורט במדויק לכל לקוח – לפי דרישותיו, תקציבו, תוכנית האימונים וכו’
  • התמחות גם במתן שירותי ייעוץ, שיווק, אספקה ושירות לקהל המוסדי והעסקי ולמגזר הרפואי והשיקומי
  • בטיחות ללא פשרות: כל מכשירי הכושר עומדים בתקן האיכות והבטיחות הישראלי

ספורטל, חנות ספורט בשרון שמעלה אתכם על המסלול הנכון.

רחוב היצירה 10, אזור התעשייה רעננה.  טלפון למידע: 1-599-501-466

המיקום בשרון, הלקוחות – מכל רחבי המדינה

ייחודה של ספורטל כהרבה יותר מעוד חנות ציוד ספורט בשרון, גורם לכך שחוג לקוחותיה גדול בהרבה מהתחום הגיאוגרפי הקרוב (רעננה, כפר סבא, הרצליה, רמת השרון, הוד השרון, נתניה וכו’) – היא מעורבת בתכנונם, הקמתם, ציודם ותחזוקתם של חדרי כושר קטנים וגדולים בכל רחבי הארץ. השירות המקצועי המוקפד, עם הליווי האישי והייעוץ לתכנון ולהקמת חדרי כושר בכל סדר גודל ובהתאמה מדויקת לרצונות הלקוח, לשטח הקיים ולתקציב המבוקש, הופכים את משימת תכנון חדר הכושר לפשוטה מתמיד, עם יד מכוונת ומדריכה, הדרכה מפורטת אודות השימוש במכשירי הכושר ותחזוקתם, וגם גב עתידי לטיפול בכל תקלה ובעיה במסגרת אחריות מורחבת עם שירות תיקון מכשירי כושר מן השורה הראשונה. כל זאת מוצע ללקוחותיה של ספורטל, חנות ספורט בשרון, במחירים אטרקטיביים, שרק יבואנית מכשירי כושר וציוד ספורט יכולה לתת.

ציוד ספורט מתקדם לכל מטרה ולכל סוג אימון

כמומחים בתחום כבר כ-20 שנה, אנשי ספורטל עושים ימים כלילות כדי להציע מנעד רחב במיוחד של מכשירי כושר וציוד ספורט איכותיים, ופתרונות לכל צורך לחדרי כושר ברחבי הארץ – כולל ציוד כושר למוגבלי תנועה, לבני גיל הזהב, לצורכי שיקום ועוד. מושם דגש על ייבוא ציוד ספורט של מותגים ידועים, איכותיים ומהימנים כגון Fuel/Spirit, Usaeon, Lifespan, Biocor וכו’, כמו גם על בטיחות המכשירים, עיצובם ועמידותם.

ניתן למצוא אצלנו: אופני כושר מקצועיים וביתיים, מכשירי אליפטיקל, מסלולי הליכה – הליכונים, מולטי טריינר, קרוס טריינר, משקולות, גומיות, כדורים, מזרנים, שעוני דופק, מכשירי חתירה. כמו כן, אנו מספקים שירות תיקונים מקצועי להליכונים בכל חלקי הארץ ולא רק בשרון.

מתכננים הקמת חדר כושר? זקוקים לייעוץ ו/או לציוד ספורט וכושר מצטיין במחיר הוגן?

פנו אל ספורטל – חנות ספורט בשרון: 1-599-501-466