הקמת חדר כושר במקלט הבניין לשדרוג איכות המגורים

מעוניינים להפוך את מקלט הבניין המשותף העומד ללא שימוש לחדר כושר לטובת כלל הדיירים? כך תעשו זאת.

מגדלי המגורים היוקרתיים היו הראשונים שעשו זאת ללא היסוס: דאגו לביצוע הקמת חדר כושר בבניין המשותף כדי להעלות את שווי הנכס ולהפכו אטרקטיבי יותר עבור שוכרים ורוכשים פוטנציאליים.

המגמה כיום ממשיכה גם אל בנייני מגורים סטנדרטיים, ותיקים יותר – כפי שבבית פרטי יש מי שהופכים את אחד החדרים הפנויים לחדר שכולו למטרות ספורט ואימון, כך בתי קומות מנצלים את החלל הריק בהם עבור הקמת חדר כושר במקלט עבור דייריהם.

עם ציוד ספורט איכותי, תאורה ואוורור נאותים וייעוץ מקצועי עבור הקמת חדר כושר במקלט, ניתן לקחת מקלט ישן, נטוש ומיותם ולהפכו לחלל משותף פופולרי, מזמין ומהנה.

מה היתרונות של הקמת חדר כושר במקלט הבניין?

  • יצירת חלל משותף למפגש ולהיכרות בין דיירי המבנה – ליצירת קשרי שכנות טובים יותר.
  • נוחות – אין צורך להתלבש במיוחד, להתניע את הרכב ולחפש חנייה (או לחילופין, לצעוד בגשם או בחום) כדי להגיע לחדר כושר במקום אחר. אפשר להתאמן ממש קרוב לבית, בבניין עצמו.
  • הקרבה והנגישות מעודדות אימון גופני ושמירה על כושר – דבר התורם לבריאות הדיירים ולאיכות חייהם.
  • העלאת ערך הנכס – במקום מקלט שומם וחסר שימוש יש לכם חדר כושר מפתה, המוסיף לאטרקטיביות של המגורים במקום, במיוחד בקרב משפחות וזוגות צעירים.
  • בטווח הרחוק, הקמת חדר כושר במקלט משתלמת לכל דייר יותר ממנוי יקר בחדר כושר ציבורי, שאותו גם לא תמיד מנצלים כראוי בגלל הזמן והטרחה הדרושים כדי להגיע אליו.

מה דרוש כדי להפוך את מקלט הבניין לחדר כושר? 

כמובן, קודם כל יש לגייס את תמיכתם והסכמתם של כלל הדיירים להקמת חדר כושר במקלט ולתקצובו מקופת ועד הבית. אם מדובר בחדר המיועד לדיירים בלבד, ושאינם קטינים, אין צורך במאמן כושר צמוד – מספיק רק לצייד את החדר עצמו (ולבדוק את נושא הביטוח). ספורטל מציעה לכם מגוון רב של ציוד ספורט וכושר רלוונטי: אלפטיקלים, מולטי טריינרים, אופני כושר, ספסלים, הליכונים, משקולות ועוד עוד. זו הזדמנות כבר לשדרג את המקלט הישן: עם תאורה, אוורור, צביעה וכו’ לפי הצורך.

כדי לבחור מכשירי אימון לחדר שיענו על הצרכים והדרישות שלכם ובו בזמן גם לא ישברו את מסגרת התקציב, כדאי להתייעץ עם חברה מקצועית בתחום – למשל, ספורטל, חנות ציוד ספורט ברעננה המציעה שירותי ייעוץ, תכנון, התקנה ותחזוקה עבור הקמת חדרי כושר בבניינים משותפים. ביחד נשב לתיאום ציפיות ולהגדרת צרכים, ואנו נתאים לכם ציוד ספורט ומכשירי כושר בהתאמה אישית מדויקת ובמחיר הוגן, כולל אחריות ועמידה בתקן הישראלי. כמו כן, בהמשך הדרך נשמח להציע את שירותינו הטובים עבור תחזוקת חדר הכושר ותיקון ציוד ספורט וכושר במקרה הצורך.

עם חדר כושר צמוד לבית במלוא מובן המילה, לא תבינו איך לא עשיתם זאת קודם – השמירה על כושר גופני הופכת קלה ונגישה מתמיד, רק לרדת כמה קומות למטה, להתאמן בכל שעה שתרצו, ולחזור למקלחת הביתית בלי פקקים והוצאות דלק או תחבורה ציבורית. קל ופשוט!

חושבים על הקמת חדר כושר במקלט בניין משותף בכל מקום בארץ? חייגו אלינו ונשמח לעזור! 1-599-501-466