הקמת חדר כושר במשרד ובמקום העבודה: עובד בריא הוא עובד מרוצה

הקמת חדר כושר במשרד או בחברה היא בונוס הן עבור העובדים והן עבור מקום העבודה:

אימון מספק ויטליות ואנרגיה, תורם לבריאותם של העובדים ולרווחתם, ומעלה את שביעות רצונם ותחושת השתייכותם לחברה, כמו גם את יעילותם. ספורטל מזמינה אתכם ללמוד עוד על הקמת חדר כושר לחברות ולמשרדים.

בשנים האחרונות ישנה מודעות רבה יותר לנושא הבריאות ולחשיבותה של פעילות ספורטיבית, ומנגד אנו מבלים שעות רבות יותר בישיבה פאסיבית מול מסכים. שילוב אימון בחדר כושר בחיי היומיום מספק אתנחתא מאוד נחוצה מהפאסיביות, והפעילות גם מחזקת את הגוף וגם מעצימה את הנפש וטוענת אותם באנרגיות מחודשות.

הקמת חדר כושר במשרד מעניקה לעובדים אפשרות לשלב בקלות יתר את נושא הספורט בשגרת יומם – בזכות הזמינות והקרבה של חדר הכושר, ללא צורך בנסיעה אליו במיוחד, המחייבת יותר זמן מיומם העמוס. עבור עובדים רבים זוהי הטבה אטרקטיבית במסגרת תנאי עבודתם, המחזקת את הקשר שלהם למקום העבודה והמשרד. עובדים בריאים נעדרים פחות מהמשרד, הם מרוצים ואנרגטיים ועל כך גם פרודוקטיביים יותר. ללא ספק, הקמת חדר כושר בחברה הינה מצב שבו כל הצדדים מרוויחים.

איך מתחילים בהקמת חדר כושר במקום העבודה או במשרד?

חשוב להבין כי הקמת חדר כושר במשרד הינה יותר מרכישת כמה מכשירי כושר כגון אליפטיקל, הליכונים, מסלולי ריצה, אופני כושר וכו’, ודחיסתם בחדר ייעודי וכדי לבחור נכון את מתקני האימון המתאימים כדאי להתייעץ עם גורם מקצועי.

כדאי גם להחליט איזה סוג והיקף של חדר כושר במשרד החברה רוצה להקים – חדר רחב ידיים עם מגוון אפשרויות אימון, או חדר קטן יחסית? מהו התקציב המוקדש לו? האם רוצים לשלב אימונים איירובים או אימוני כוח במקום? מהו גודל החדר המיועד?

גם כאן, ייעוץ עם גורם מקצועי יבטיח ניצול נכון של התקציב לרכישת מכשירי כושר מגוונים המתאימים למרחב ולמטרות שהצבתם, ויאפשר גם לבחור ציוד כושר איכותי, שיוכל לשמש את החברה לאורך שנים במינימום תקלות, בלאי וצורך בתחזוקה.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה

חושבים על הקמת חדר כושר במשרד, בחברה או בעסק? ספורטל מתמחה כבר כ-20 שנה בהתאמת מכשירי כושר ללקוחותיה ובייעוץ עבור הקמת חדרי כושר לחברות, למלונות, לעסקים, לוועדי בניין, למוסדות ולגופים ציבוריים. בעזרת מיפוי של הצרכים, התקציב ותנאי השטח שלכם עבור חדר הכושר המיועד, נוכל לייעץ לכם ולתכנן בעבורכם חדר כושר למשרד ולעבודה, כמו גם לצייד אותו במכשירי כושר איכותיים ומתקדמים, העומדים בתקנים הישראליים, וכן לספק להם שירותי תחזוקה ותיקונים במקרה הצורך. מגוון מכשירי הכושר העומד לבחירתכם הינו גדול ורחב במיוחד, ואף כולל הליכון שולחני מיוחד המשמש כעמדת עבודה פעילה.

הקמת חדר כושר במקום העבודה ובמשרד תזכה אתכם בנקודות רבות אצל עובדכם, ותעלה את איכות חייהם באמצעות שיפור בריאותם. בעזרת ספורטל יהיה קל לבצע זאת, בעלות הוגנת ובשירות מקצועי אמין.

רוצים לדעת עוד על הקמת חדר כושר בחברות? התקשרו אלינו: 1-599-501-466